به گزارش افکارنیوز،

تصویربرداری فصل اول سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی در پایان راه تولید است.

تاکنون همه بازیگران مقابل دوربین هادی رفته‌اند و این روزها گروه تولید بعد از تصویربرداری در لوکیشن‌های خیابانی قرار است به باشگاه سوارکاری و سپس به بیمارستان بروند.

مسعود رایگان، مهرانه مهین ترابی،‌شاهرخ استخری و سیامک صفاریان از بازیگرانی هستند که در این سکانس‌ها به ایفای نقش می‌پردازند.

 

همچنین تدوین فاز حال به صورت همزمان در حال انجام است و تدوین فصل گذشته به پایان رسیده است.

مهرانه مهین ترابی، مسعود رایگان، شاهرخ استخری، ملیکا شریفی‌نیا، سیامک صفاریان و سانیا سالاری از بازیگران بخش حال این سریال هستند.

 

 

 فصل اول (زمان حال) سریال «پاهای بیقرار» اول بهمن ماه در یک شرکت کلید خورد.

پانته‌آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)،‌ملیکا شریفی‌نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «پاهای بیقرار» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد. «پاهای بیقرار» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

 

این سریال با قسمت‌های زمان حال آغاز شده و بعد به 15 قسمت مجزا در فصل یک و سه می‌رسد. حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور، سیروس همتی در فصل دو (گذشته) این سریال بازی کردند.

فصل دو از سال 57 تا 64 را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در 60 قسمت تولید می‌شود و از شبکه پنج سیما به روی آنتن خواهد رفت.