به گزارش افکارنیوز،

مهدی میامی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره وضعیت کاری در سال 97 گفت: سال 96 یکی از بدترین سالهای زندگی ام بود اما سال 97 خوشبختانه با امید شروع شده است که امیدوارم سال خوبی داشته باشیم.

وی در همین راستا افزود: متاسفانه شرایط اقتصادی به جایی رسیده است که بازیگران به بسیاری از مسائلی که به آن معتقد نیستند تن می دهند به همین دلیل نیز به سمت تجارت و جذب اسپانسر در آثار و تولیدات تن داده اند و این موضوع رایج شده است.

این بازیگر درباره جذب اسپانسر توسط بازیگران اظهار کرد: در شرایط فعلی سینمای ایران نمی توان کار درست و نادرست را از هم تشخیص داد و گاهی هنرمند از روی ناچاری و گذران معیشت خود کارهای سطحی را بازی می کند. کارهای ناشایست زیاد شده چون بیکاری برای بازیگران زیاد شده است و کار نیست.

میامی با اشاره به جشن بازیگر و دلیل غیبت بسیاری از نامزدها افزود: بسیاری از این بازیگران در حال کار در نمایشها، سریالها و فیلمهای خود بوده اند و این که گفته می شود کاندیداها و بازیگران این جشن را تحریم کرده اند من اطلاعی ندارم و نشنیده ام.

وی درباره فعالیت های خود بیان کرد: در قسمت سوم سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی بازی می کنم که این روزها مراحل فیلمبرداری را سپری می کند. فیلمبرداری ستایش 3 از 11 فروردین شروع شده است و تولید آن همچنان ادامه دارد. این سریال در تهران فیلمبرداری می شود و تا جایی که من فیلمنامه را خوانده ام و مربوط به بازی من است پروژه در تهران فیلمبرداری خواهد شد.

بازیگر "ستایش" ادامه داد: قسمت سوم ستایش حدودا 30 سال بعد را روایت می کند. داریوش ارجمند و تقریبا بازیگران قسمتهای قبلی در آن حضور دارند. گریمورهای خوبی در این مجموعه حضور دارند که توانسته اند در ارائه نقش و سن شخصیتها موفق عمل کنند برخلاف بسیاری از کارها که دستمزد خوب به گریمور نمی دهند و ناموفق هم هستند.

وی درباره نقشش در ستایش 3 توضیح داد: نقشی که در ستایش یک داشتم و در ستایش 2 زندانی شد اینک در ستایش 3 همان شخصیت در حالی که 20 سال زندان را پشت سر حضورش در سریال ادامه دارد. این نقش را بسیار دوست دارم و فکر میکنم قسمت سوم ستایش از قسمت اول بهتر باشد و بیشتر مورد استقبال قرار گیرد به خصوص که سعید مطلبی بسیار خوب می نویسد.

میامی درباره دیگر فعالیت های خود خاطرنشان کرد: در سریال "بانو" بازی کردم که متاسفانه متوقف شده است و یک نمایشنامه آمریکایی با نام "شجاع" را به روی صحنه خواهم برد که بازیگران آن هنوز مشخص نشده اند.