به گزارش افکارنیوز،

روانبخش صادقی کارگردان، تهیه کننده و مدیر جلوه های ویژه سینما و تلویزیون  درباره سریال "لحظه گرگ و میش" گفت: سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان چند دوره تاریخی معاصر را روایت می کند.

وی در همین راستا افزود: ساخت سه بعدی فضاها در سریال "لحظه گرگ و میش" از جمله مواردی است که باید انجام شود، خیابانها و ساختمانهایی که با توجه به گذشت زمان متفاوت هستند و اضافه کردن برخی فضاها که در پیش زمینه کار وجود دارد ویژگیهای اصلی کار را تشکیل می دهند. افتخار دارم که با اسعدیان در سریال لحظه گرگ و میش همکاری می کنم. من معمولا گزیده کار می کنم و سعی کردم در این پروژه نیز تمام تلاشم را به کار گیرم.

صادقی درباره استقبال مخاطب از "لحظه گرگ و میش" بیان کرد: من فکر می کنم بستر کار و موضوع آن در کنار جزئیات دیگر در تولید به شکلی است که مخاطبان با این سریال به خوبی ارتباط برقرار می کنند و این اثر می تواند به موفقیت دست یابد؛ به ویژه که کارگردان این اثر همایون اسعدیان در مخاطب شناسی خوب عمل می کند.

وی با اشاره به دیگر فعالیتهای خود افزود: یک سریال و فیلم به من پیشنهاد شده است که در حال بررسی آنها هستم اما هنوز قرارداد منعقد نشده است. فیلمنامه ای به من پیشنهاد شده است که باتوجه به بعد تاریخی آن در حال بررسی برای همکاری هستم. 

این کارگردان ادامه داد: در حال تدارک تولید انیمیشن سینمایی با نام "دزد رویاها" هستم که در اواخر پیش تولید قرار دارد و امیدوارم بیست روز تا یک ماه دیگر آماده سازی بخشهای مختلف ساخت انیمیشن را انجام دهیم. در این راستا سعی می کنم لوکیشن‌های حقیقی ایران را ببینم تا بر اساس آنها نمونه خارجی آن را پیدا کرده و بر این اساس بخش های مختلف انیمیشن را پیش ببریم.

صادقی خاطرنشان کرد: در خصوص انیمیشن دزد رویاها به فیلمبرداری و عکسبرداری از بخشهای مختلف ایران خواهم پرداخت که بعدها براساس این تصاویر تعریف کلی داشته باشم و صحنه ها را براساس آن بچینم. ممکن است حتی در فیلم یک منطقه از ایران را با شکل واقعی به تصویر بکشیم و فکر می کنم دو ماه دیگر به مرحله تولید برسیدم.