به گزارش افکارنیوز،

فیلم کوتاه «فروزان» به کارگردانی میرعباس خسروی نژاد در بخش رقابتی جشنواره Queen City Cinephiles آمریکا حضور خواهد داشت.

جشنواره بین المللی Queen City Cinephiles  که به صورت ماهانه برگزار می شود، نمایش فیلم های مستقل و حمایت از فیلمسازان محلی در سراسر جهان را در برنامه دارد. تمرکر اصلی جشنواره در ماه ژوئن بر انتخاب فیلم هایی بوده است که توئیست پایانی (چرخش ناگهانی) پر رنگ تری در مورد شخصیت و قصه آنها وجود دارد.

فیلم کوتاه «فروزان» داستان زن جوانی است که شوهرش فوت شده و با ۲ فرزند کوچکش در روستا زندگی می کنند. وی سعی می کند از گله گوسفندانش در مقابل حمله شبانه دزدها محافظت کند.

جشنواره Queen City Cinephiles برای ماه ژوئن ۸ فیلم کوتاه از کشورهای آمریکا، ایران، ‌کلمبیا، روسیه، فنلاند، آلمان، فرانسه و پرتغال انتخاب کرده است که فیلم کوتاه «فروزان» ۱۲ ژوئن در کارولینای شمالی نمایش داده می شود.

«فروزان» پیش از این در جشنواره های Cefalù ایتالیا، Euro Kino چک، Izmir  ترکیه، Melbourne Independent   استرالیا، Tamil  نروژ، PickurFlick  هند، San Mauro  ایتالیا، Phoenix استرالیا، High Peak  انگلستان حضور داشته و جایزه بهترین فیلمبرداری را از جشنواره موج کیش و جایزه بهترین طراحی صدا را از جشنواره Independent Melbourne استرالیا دریافت کرده است.