به گزارش افکارنیوز،

شهاب عباسی بازیگر و کارگردان تلویزیون درخصوص آخرین مراحل ساخت مجموعه تلویزیونی "افسانه هزار پایان" گفت: افسانه هزارپایان همچنان در مرحله تولید قرار دارد و به امید خدا تا یک ماه آینده فیلمبرداری فصل دوم و سوم به صورت همزمان به پایان خواهد رسید. 

وی درخصوص احتمال ساخت فصل چهارم مجموعه افسانه هزارپایان افزود: فیلمنامه و کار افسانه هزارپایان در فصل سوم به اتمام می رسد. برنامه‌ای هم برای تولید فصل چهارم نداریم. حالا باید دید مسئولین تلویزیون چه تصمیمی می‌گیرند و آینده این مجموعه چگونه پیش خواهد رفت.

کارگردان مجموعه "خنده بازار" در همین راستا ادامه داد: ما در حال منتظر پخش فصل دوم و سوم افسانه هزارپایان هستیم تا باز خورد مخاطب را ببینیم و در خصوص احتمال ادامه این مجموعه فکر کنیم. واقعیت امر ساخت این مجموعه به حدی سخت بود که چند وقتی نیاز به استراحت داریم.

وی افسانه هزارپایان را پروژه بسیار سنگینی خواند و ادامه داد: این سریال شامل 52 قسمت 35 دقیقه ای بود که حدوداً یکسال فیلمبرداری‌اش به طول انجامید. با توجه به تعدد لوکشین، تعداد بازیگران و هنروران زودتر از یکسال ساخت آن ممکن نبود. ما سعی کردیم پروژه طی یکسال به اتمام برسد. البته دلخواه من این بود که شش ماه بیشتر وقت داشته باشیم اما بالاخره برخی شرایط باعث شد تا این اثر در یکسال به اتمام برسد.

بازیگر سریال " دارا و ندار" در مورد زمان پخش فصل دوم افسانه هزارپایان تاکید کرد: هنوز زمان مشخصی برای پخش فصل دوم سریال افسانه هزارپایان اعلام نشده و من به شخصه نمی دانم سریال به تابستان خواهد رسید یا نه. این تصمیمی است که مدیران شبکه خواهند گرفت و من دخالتی در آن ندارم.

عباسی درباره احتمال کارگردانی در سینما خاطرنشان کرد: صحبت هایی برای حضورم در سینما شده و طرح هایی ارائه شده است. من هم مثل تمام کارگردانان دوست دارم شانس خودم را در سینما امتحان کنم. اگر به امید خدا سرمایه گذار پیدا کنم به زودی ساخت فیلم سینمایی ام را آغاز می کنم زیرا خیلی وقت است که این تصمیم را گرفته ام و امیدوارم این اتفاق به زودی میسر شود.