به گزارش افکارنیوز،

احمد اطراقچی کارگردان مجموعه عروسکی «سرحال» با توجه به پخش و بازخورد مثبت مخاطبان از این سریال گفت: «سرحال» یک مجموعه عروسکی است که برخلاف دیگر مجموعه ها، ویژه بزرگسالان است و در کنار عروسک ها، بازیگرانمان هم به این مجموعه پیوستند تا یکسری از مولفه های سلامت و بهداشت را به مردم یادآوری کنند. درواقع ما لازم می‌دانیم که برخی از نکات بهداشتی و سلامتی را در راستای سبک و اصلاح زندگی  دوباره به تصویر بکشیم.

وی در ادامه با اشاره به مصرف صحیح مواد غذایی بیان کرد: تمام نکات سلامت و بهداشت که می شود بیان کرد را ما در قالب شوخی و کمدی مطرح می کنیم، تا مردم حواسشان بیشتر به سبک زندگی خودشان باشد و بتواند به روش صحیح شیوه های غذایی و زندگی نزدیک تر شوند. این برنامه با شعار «خودمراقبتی و اصلاح سبک زندگی» پیش می رود، البته به هیچ وجه قصد توصیه و نصیحت نداریم و صحبت هایمان را به صورت مستقیم به مردم منتقل نمی کنیم تا یکسری از پیام ها را یادآوری کنیم.

اطراقچی افزود: این برنامه با 5 شخصیت عروسکی به همراه بهرام عظیمی که مستاجر خانه آنهاست، قصد دارند تا درصد سلامتی مردم را بالا ببرند و با اجتماعی سالم روبرو شویم. همچنین در روند تولید این برنامه ما میزبان بازیگرانی دیگر بودیم که به عنوان مهمان به مجموعه اضافه شدند و با ما همراه بودند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فاز اول مجموعه «سرحال» در 100 قسمت تولید شده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه همزمان با ضبط و تولید، ما پخش را هم داشتیم، بازخورد های مثبتی از مردم گرفتیم و خوشبختانه نظر مدیران و مردم موافق بود و توانستند با آن ارتباط برقرار کنند.

اطراقچی ضمن ابراز امیدواری و بیان اهداف ساخت مجموعه تلویزیونی «سرحال» گفت: ما امیدواریم بتوانیم به هر دو هدف شادی مردم و تغییر سبک زندگی دست پیدا کنیم و مردم به رعایت بهداشت و تغییر سبک زندگی جدی تر فکر کنند.

وی با اشاره به ساخت سری دوم مجموعه تلویزیونی «سرحال» بیان کرد: به ساخت فصل دوم «سرحال» فکر کردیم، چرا که شخصیت های ما تازه به مخاطبان معرفی شدند و مردم با آن ها ارتباط برقرار کردند، چه بهتر که از این فرصت استفاده کنیم و مسائلی چون مصرف صحیح انرژی و آب و منابع طبیعی را بیان کنیم.

اطراقچی در پایان گفت: هدف، رسیدن به اصول نکات سلامتی و بهداشت است، امیدوارم مردم مجموعه فعالیت های دوستان و همکاران من را دوست داشته باشند و سبک زندگی خود را به سمت سلامتی بیشتر تغییر دهند.

لازم به ذکر است؛ برنامه تلویزیونی «سرحال» که قرار است در فضای فانتزی موضوعاتی بهداشتی-پزشکی را روایت کند، از ۲۵ فروردین ماه راهی آنتن شبکه نسیم شده است.

برنامه «سرحال» با استفاده از شخصیت‌های عروسکی، انتخاب اِلمان‌های فانتزی و رئال و همچنین بهره‌گیری از طراحی، رنگ‌آمیزی و نورپردازی متناسب با محتوای برنامه، با هدف ترویج فرهنگ خود مراقبتی به صورت علمی، تغییر سبک زندگی و رسیدن به حال خوب روحی و جسمی تولید شده است.