به گزارش افکارنیوز،

بر اساس آخرین تصمیمات شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم "" به کارگردانی علی عطشانی نیز برای اکران در گروه "زندگی" پس از فیلم "دلم می‌خواد" به ثبت رسید و این فیلم به زودی به چرخه اکران اضافه می‌شود.

اکران سینمای ایران در فصل داغ تابستان هم گرم‌تر از سایر فصل‌ها می‌شود و اکثر کارگردانان و دفاتر پخش سعی می‌کنند در فصل تعطیلی مدارس آثار خود را روانه چرخه اکران کنند.

در این میان سهم سینمای کمدی همیشه و در سال‌های گذشته نسبت به دیگر ژانر‌ها بیشتر بوده و این سینما به نوعی گیشه را قبضه کرده است.

 
https://www.afkarnews.com/

به همین دلیل بسیاری از کارگردانان سینمای ایران به سمت ساخت آثار کمدی رفته اند. در فهرست کارگردانان کمدی نام‌هایی دیده می‌شود که شاید تا به حال حتی یکبار هم تجربه کمدی نداشته اند، اما سلطه سینمای کمدی در گیشه آن‌ها را نیز به ساخت کمدی ترغیب کرده است.

بر اساس آخرین تصمیمات شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم "کاتویوشا" به کارگردانی علی عطشانی نیز برای اکران در گروه "زندگی" پس از فیلم "دلم می‌خواد" به ثبت رسید و این فیلم به زودی به چرخه اکران اضافه می‌شود.

 
https://www.afkarnews.com/

فیلمبرداری کاتیوشا که در ژانر کمدی ساخته شده و به نوعی یکی از پربازیگرترین فیلم‌های سینمای سال ۹۷ محسوب می‌شود بهمن‌ماه سال ۹۶ در مشکین دشت استان البرز آغاز شد، در لوکیشن‌های مختلفی از جمله مشکین دشت استان البرز، قطعه شهدای بهشت زهرا، خیابان جیحون، شهرک غرب و... فیلمبرداری شد و اواخر اسفندماه با فیلمبرداری سکانس‌هایی در فرودگاه امام خمینی (ره) به پایان رسید.

هادی حجازی فر و احمد مهرانفر بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند. این دو پیش از این در فیلم سینمایی "ماجرای نیمروز" تجربه بسیار موفقی را با یکدیگر تجربه کرده اند.

 
https://www.afkarnews.com/

علاوه بر حجازی فر و مهرانفر، میترا حجار، لیلا اوتادی، ارژنگ امیرفضلی، بیژن بنفشه‌خواه، نیما شاهرخ‌شاهی، قاسم زارع، خشایار راد سایر بازیگرانی هستند که در کمدی "کاتیوشا" به ایفای نقش پرداخته اند.

از نکات جالب توجه فیلم سینمایی کاتیوشا می‌توان به گریم متفاوت اکثر بازیگران این اثر سینمایی اشاره کرد. به نوعی که مهرانفر، بنفشه خواه و حجازی فر تاکنون هیچگاه با چنین چهره‌ای در سینما ظاهر نشده اند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی "کاتیوشا" آمده است: من اگر بخوام توی زندگیم موفق باشم حتما نباید اونجوری به زندگی نگاه کنم که تو نگاه می‌کنی.

انتظار می‌رود با توجه به مضمون کمدی و همینطور تعداد بازیگران مطرح و صاحب سبکی که عطشانی دور یکدیگر جمع کرده تابستان سینمای ایران شاهد حضور کمدی بفروش دیگری در گیشه باشد.