به گزارش افکارنیوز،

اکران سینمای ایران در فصل داغ تابستان هم گرم تر از سایر فصل ها می شود و اکثر کارگردانان و دفاتر پخش سعی می کنند در فصل تعطیلی مدارس آثار خود را روانه چرخه اکران کنند.

در این میان سهم سینمای کمدی همیشه و در سالهای گذشته نسبت به دیگر ژانرها بیشتر بوده و این سینما به نوعی گیشه را قبضه کرده است.

به همین دلیل بسیاری از کارگردانان سینمای ایران به سمت ساخت آثار کمدی رفته اند. در فهرست کارگردانان کمدی نامهایی دیده می شود که شاید تا به حال حتی یکبار هم تجربه کمدی نداشته اند اما سلطه سینمای کمدی در گیشه آنها را نیز به ساخت کمدی ترغیب کرده است.

 

همکاری متفاوت و کمدی بازیگران ماجرای نیمروز/گریم عجیب بیژن بنفشه‌خواه در کاتیوشا////////////////جمعه

بر اساس آخرین تصمیمات شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم "کاتویوشا" به کارگردانی علی عطشانی نیز برای اکران در گروه "زندگی" پس از فیلم "دلم می‌خواد" به ثبت رسید و این فیلم به زودی به چرخه اکران اضافه می شود.

فیلمبرداری کاتیوشا که در ژانر کمدی ساخته شده و به نوعی یکی از پربازیگرترین فیلم های سینمای سال 97 محسوب می شود بهمن‌ماه سال 96 در مشکین دشت استان البرز آغاز شد، در لوکیشن‌های مختلفی از جمله مشکین دشت استان البرز، قطعه شهدای بهشت زهرا، خیابان جیحون، شهرک غرب و... فیلمبرداری شد و اواخر اسفندماه با فیلمبرداری سکانس‌هایی در فرودگاه امام خمینی (ره) به پایان رسید.

 

همکاری متفاوت و کمدی بازیگران ماجرای نیمروز/گریم عجیب بیژن بنفشه‌خواه در کاتیوشا////////////////جمعه

هادی حجازی فر و احمد مهرانفر بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می دهند. این دو پیش از این در فیلم سینمایی "ماجرای نیمروز" تجربه بسیار موفقی را با یکدیگر تجربه کرده اند.

علاوه بر حجازی فر و مهرانفر، میترا حجار، لیلا اوتادی، ارژنگ امیرفضلی، بیژن بنفشه‌خواه، نیما شاهرخ‌شاهی، قاسم زارع، خشایار راد  سایر بازیگرانی هستند که در  کمدی "کاتیوشا" به ایفای نقش پرداخته اند.

همکاری متفاوت و کمدی بازیگران ماجرای نیمروز/گریم عجیب بیژن بنفشه‌خواه در کاتیوشا////////////////جمعه

از نکات جالب توجه فیلم سینمایی کاتیوشا می توان به گریم متفاوت اکثر بازیگران این اثر سینمایی اشاره کرد. به نوعی که مهرانفر، بنفشه خواه و حجازی فر تاکنون هیچگاه با چنین چهره ای در سینما ظاهر نشده اند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی "کاتیوشا" آمده است: من اگر بخوام توی زندگیم موفق باشم حتما نباید اونجوری به زندگی نگاه کنم که تو نگاه می‌کنی.

انتظار می رود با توجه به مضمون کمدی و همینطور تعداد بازیگران مطرح و صاحب سبکی که عطشانی دور یکدیگر جمع کرده تابستان سینمای ایران شاهد حضور کمدی بفروش دیگری در گیشه باشد.