به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "شب داغ تابستان" به کارگردانی "الیجا بونوم" اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را از امروز آغاز خواهد کرد.

تیموتی شلمی بازیگر جوان و پدیده این روزهای هالیوود در این فیلم نقش اول را بر عهده گرفته است. شلمی پس از موفقیت های زودهنگام در اسکار و گلدن گلوب توانست به یکی از بازیگران جوان اما پرکار هالیوودی تبدیل شود.

 

شب داغ تابستان سینمای هالیوود شروع شد/مسافرت پسر جوان به مخاطره افتاد////////////////////شنبه

وی علاوه بر این فیلم فیلم سینمایی "پسر خوب" را نیز در انتظار اکران دارد. این فیلم به کارگردانی "فیلیکس ون گرینینگن" 12 اکتبر سال 2018 اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را آغاز خواهد کرد.

فیلم سینمایی "شب داغ تابستان" به حضور یک پسر جوان با نام "دنیل" در کمپ تابستانی اشاره می کند. وی در این کمپ مشغول استراحت است اما حضور میهمانان تازه همه چیز را برای وی عوض می کند.

علاوه بر تیموتی شلمی بازیگران دیگری همچون ویلیام فینچر، مایکا مونرو، الکس رویی، توماس جین، مایا میشل، رییس انیس و جک کیسی در فیلم سینمایی شب داغ تابستان به ایفای نقش پرداخته اند.

شلمی در سال ۲۰۱۷ با بازی در فیلم‌های "لیدی برد" اولین تجربه کارگردانی گرتا گرویگ، "متخاصمان" از اسکات کوپر و نهایتاً با بازی در نقش اول فیلم لوکا گوادانینو به اسم "مرا با نامت صداکن" توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرد.