به گزارش افکارنیوز،

رامبد جوان متنی را خطاب به مسئولان مملکت درباره مشکلات اخیری که کشور در اینستاگرام منتشر کرد که به شرح زیر است: «سلام آقای مسئول، سلام خانم و آقای مجلس، سلام آقای دولت، سلام آقای قوه قضاییه

باور این همه سکوت از جانب شما آقایان و شاید هم خانم‌ها، خیلی برای همه ما سخته. ما که چیز زیادی از شما نمی‌خوایم. ما فقط می‌گیم بیاین با ما حرف بزنین و مشکلاتی که هممون در اون واقع شدیم رو برامون توضیح بدین تا بفهمیم که در چه شرایطی قرار گرفتیم. شاید تحملش برای هممون آسون‌تر بشه و شاید شما با گفتنش سبک‌تر بشین و ما هم با شنیدن حرف‌هاتون -اگه صادقانه باشه- کمک بیشتری کنیم در تحمل این روز‌های سخت.

گرچه مردم ما نشون دادن واقعا صبورترین، مهربون‌ترین و نجیب‌ترین مردم دنیا هستن. ولی به نظرم همینقدر شتاب‌زدگی در خریدن چیز‌هایی که مرتب داره قیمتشون بالا می‌ره برای اینه که هیچ‌کس با ما حرف نمی‌زنه و تحلیلی بهمون ارائه نمی‌ده. خدا نیاره اون روزی رو که قصه مسئولامون برای ما بشه مثل قصه چوپان دروغگو.

اگه از اول باهامون صادقانه حرف زده‌بودین الان کافی بود بگین تاسراغ چیز‌هایی که اقتصادمون رو تهدید می‌کنن و آسیب‌پذیرمون می‌کنن نریم.

آقای رئیس جمهور! هستین؟! شما منتخب ما مردمین و محرم‌تر از مردم برای شما کسی نیست.

خانم‌ها و آقایان مجلس! قرارمون اینه که شما مراقب اوضاع باشین و به عملکرد همه مجموعه‌ها نظارت کنین، نه اینکه بشینین و فقط تماشا کنین!

آقایان قوه قضاییه! وجود شما برای اینه که خطاکار رو مجازات کنین و به همه‌ی مردم معرفیش کنین. اینجور که می‌بینیم یا مجازات نمی‌کنین یا به مردم معرفی نمی‌کنین که در هر دو شکل خطاکارترینین.

لطفاً لطفاً لطفاً با همه کم‌کاری‌ها، با همه خطا‌ها و البته گاهی با همه خیانت‌هاتون! همین حالا بیاین و با مردم صادقانه حرف بزنین، قبل از اینکه دیگه گوشی برای شنیدن حرف‌هاتون وجود نداشته‌باشه

همه ما چیز‌هایی رو که با هزینه زیاد چه از خونواده‌هامون، جوونهامون، جوونی‌مون و... به‌دست آوردیم رو دوست داریم. هنوز خیلی از همون جوونا که الان دیگه پیر شدن جلوی چشممون دارن آب می‌شن. نذارین نسبت به همه باور‌ها و همه گذشته‌مون احساس بدبینی و شرم داشته‌باشیم.»