به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی در بخش مسابقه‌ چهارمین جشنواره‌ فیلمسازان جدید «میدلبری» آمریکا به نمایش درمی‌آید.

جشنواره‌ فیلم «میدلبری» Middlebury New Filmmakers film Festival که به نمایش آثار اول و دوم فیلمسازان نوگرا تمرکز دارد، امسال در چهارمین دوره‌ خود ۱۷ فیلم از کشورهای مختلف را برای بخش سینمایی خود انتخاب کرده است که «کوپال» از ایران در این بخش به نمایش درمی‌آید.

از دیگر آثار این بخش می توان به فیلم های «لالالند» برنده‌ ۶ جایزه‌ اسکار ۲۰۱۷، «بازی مولی» نامزد اسکار و گلدن گلوب ۲۰۱۸، «سوار» برگزیده کن ۲۰۱۷، «گناهکار» جایزه‌ تماشاگران ساندنس و رتردام ۲۰۱۸، «وصیت نامه» نامزد افق‌های نو ونیز ۲۰۱۷، «فاکس ترات» شیر نقره‌ای ونیز ۲۰۱۷، «عشق بعد از عشق» برگزیده‌ ترایبکای ۲۰۱۷ و ... اشاره کرد.

«کوپال» اولین اثر سینمایی کاظم ملایی است که در آن بازیگرانی همچون لوون هفتوان، نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام و سگی به نام شارون نقش آفرینی می‌کنند. این فیلم هم اکنون در گروه سینمایی «هنر و تجربه» در حال اکران است.

چهارمین جشنواره‌ فیلمسازان جدید «میدلبری» از ۲۳ تا ۲۶ آگوست برابر با ۱ تا ۴ شهریورماه در شهر ورمونت آمریکا برگزار می‌شود.

«کوپال» روز شنبه سوم شهریورماه در بخش مسابقه‌ آثار سینمایی این رویداد روی پرده می‌رود.