به گزارش افکارنیوز،

تلویزیون ماهواره‌ای من و تو جزئی از شبکه عنکبوتی رسانه‌ای است که از پایتخت انگلیس برای تهاجم فرهنگی و تغییر هویت ملت ایران تلاش می‌کند.

یکی از استراتژی‌های دنبال شده توسط من و تو، ترسیم فضایی دوست داشتنی از دوران ستم شاهی در ذهن مخاطبان است.

مجریان این شبکه در برنامه‌های مختلف در همین راستا تلاش می‌کنند و شاید بتوان اوج حمایت من و تو از حکومت ننگین پهلوی را ساخت مستند "انقلاب ۵۷" دانست که در آن، جنایت‌های محمد رضا شاه و پدرش، سانسور شده است.

این به اصطلاح مستند، آنچنان آشکارا در مسیر القای اینکه "ایران بهترین وضعیت را در دوران قبل از انقلاب اسلامی داشته" گام برمی دارد که یکی از صاحبنظران در همان زمان به آن لقب "تطهیر ماهواره ای" را داده است.

روزنامه فایننشال تایمز طی گزارشی درباره منابع مالی این شبکه می‌نویسد: «هویت حامیان مالی این شبکه مخفی مانده‌است، اما برخی از تحلیلگران ایرانی معتقدند که این شبکه به صورت تعمدی و با ظرافت به تبلیغ حکومت شاهنشاهی پهلوی می‌پردازد.»

"آرش عزیزی" مجری سابق این شبکه، اما در پی جدا شدن از من و تو، دست به افشاگری علیه حکومت پهلوی زده و تابو‌های رسانه لندن نشین را درهم شکسته است.

وی با کنایه به سیاست گردانندگان من و تو در توییتر خود می‌نویسد: «واقعا چطور می‌شد طرفدار آزادی مطبوعات بود و رسما از رضا شاه تمجید کرد به عنوان الگو؟ ایشان بنیانگذار سانسور در ایران است. میزان محدودیت رسانه‌ها در زمان اوج قدرت رضا شاه در تاریخ ایران تقریبا بی‌همتا است.»

 

مجری سابق «من و تو» دست به افشاگری علیه رژیم پهلوی زد

پس از انتشار این توییت بود که سیل فحاشی و اهانت معدود سلطنت طلبان خارج نشین به سمت آرش عزیزی روانه شد و وی اینگونه به آن واکنش نشان داد: «یک توئیت نه حتی در نقد که در توضیح واضحات زمان رضا شاه نوشتم، ببینید با چه زبانی حملات مفصل شروع شد و چطور هشتگ #آرش_عزیزی_خفه_شو راه انداختند. این ادبیات و ماهیت این جماعت است. یادمان باشد!».

 

مجری سابق «من و تو» دست به افشاگری علیه رژیم پهلوی زد

توهین‌های سلطنت طلبان موجب توقف آرش عزیزی نشد. مجری سابق من و تو، در توییت دیگری تاکید کرد: «کسی بهتان گفت: زمان رضا شاه سانسور و دیکتاتوری "لازم" بود و "دنیا این‌طور بود" باور نکنید. همان موقع مطبوعات مصر بغل گوش خودمان خیلی آزادتر بود. سال‌ها قبل از رضا شاه دوران شکوفایی آزادی مطبوعات در انقلاب پرشکوه مشروطه را داشتیم. تاریخ‌مان را فراموش نکنیم!»

 

مجری سابق «من و تو» دست به افشاگری علیه رژیم پهلوی زد

به هر روی، نام حکومت پهلوی با جنایت‌های فراوان علیه ملت ایران از جمله "کشف حجاب اجباری"، "کاپیتولاسیون" و "جدایی بحرین از خاک ایران" عجین شده است؛ جنایت‌هایی که شاید دیگر مجریان من و تو، حداقل پس از جدایی از این شبکه، فرصتی برای پرداختن به آن‌ها پیدا کنند.