به گزارش افکارنیوز،

محمد علی الستی مشاور محتوایی برنامه«وقتشه» در بازدید محمد احسانی مدیر شبکه نسیم از برنامه به شیوه مهندسی معکوس در پرداخت به موضوعات اشاره کرد و گفت:پس از تحلیل یک عارضه اجتماعی و ایجاد راهکار برای آن، با کاوش موضوعات و انجام اقدامات پژوهشی، واقعیت سوژه‌ها احصا می‌شوند.

وی همچنین بر اهداف اصلی این برنامه مبنی بر کمک به مردم جامعه در آموختن مهارت‌های لازم برای تشکیل یک خانواده سالم و زندگی پایدار، بر اساس آموزه‌های فرهنگ ایرانی - اسلامی تاکید کرد.

 احسانی در ادامه جلسه، ضمن تشکر از تلاش‌های چند ماهه گروه سازنده بیان کرد:لزوم راه اندازی و شروع یک برنامه در شبکه نسیم به تناسب آن با دستور کار این شبکه یعنی نشاط و سرگرمی است و برنامه «وقتشه» نیز ضمن تبعیت از این شیوه، روند روبه رشدی را از ابتدای تولید شروع کرده که ماحصل آن، شکل گیری برنامه‌ای است که ضمن ایجاد شادابی و طراوت در محتوا نیز قابل ارجاع و توجه است.

 

بازدید مدیر شبکه نسیم از پشت صحنه برنامه «وقتشه»
 

وی بیان کرد:در این برنامه صرفا از معرفی جذابیت‌های سطحی در مقوله ازدواج استفاده نشده، بلکه با پشتوانه تحقیق و پژوهش از اهمیت بالای سنت ازدواج در جامعه صحبت می‌کند که همین امر باعث ترغیب و تفاوت نگرش در مخاطبان شده به گونه‌ای که طبق آخرین آمار نظر سنجی رسمی سازمان صدا و سیما رقم ارزنده‌ای از میزان اقبال مخاطبان را به خود اختصاص داده است که سرمایه ارزشمند برای شبکه و سازمان صدا و سیما محسوب می‌شوند.

مدیر شبکه نسیم در پایان، لزوم اطلاع رسانی و تبلیغات این برنامه قبل و پس از پخش و ایجاد ارزش افزوده برای موضوعات را از ضروریات آن برشمرد.