به گزارش افکارنیوز،

مهدی میامی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت:به تازگی بازی در سریال "ستایش ۳" به کارگردانی "سعید سلطانی" را به پایان رسانده ام و مشغول تهیه و تدارک اجرای یک نمایش در مجموعه تئاتر شهر هستم.

وی درباره این اثر نمایشی افزود: این نمایش با نام "شجاع" را در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه خواهم برد. به امید خدا این اثر پاییز امسال توسط بازیگران حرفه‌ای و مطرح تئاتر روی صحنه می‌رود. در حال حاضر در انتظار دریافت زمان قطعی اجرا برای این نمایش هستم و به محض اینکه این اتفاق بیفتد با بازیگران چهره وارد مذاکره خواهم شد.

بازیگر سریال "ستایش ۳" با اشاره به روند رو به صعود این سریال در فصل سوم تاکید کرد: زمانی که فیلمنامه ستایش ۳ به دست من رسید از نظرم بسیار جذابتر و جالبتر از ستایش ۱ بود. بعد از آنکه سر صحنه رفتم و فیلمبرداری صورت گرفت مطمئن شدم که این فصل مخاطب زیادی خواهد داشت.

وی درباره احتمال موفقیت ستایش ۳ تصریح کرد: این فصل ستایش شاهد حضور چند بازیگر جدید است که به شدت بر کیفیت کار افزوده اند. از نظر من تولید آثاری همچون ستایش می‌تواند مخاطبان بسیاری را پای تلویزیون بنشاند. در حال حاضر ما نیازمند این هستیم که در مهمترین مدیوم یعنی تلویزیون چنین آثاری بسیار بیشتر ساخته شود.  

این بازیگر قدیمی درباره کم کار شدنش در سینما اضافه کرد: در سینما کم کار شده ام، چون پیشنهادی نیست. نقشی برای میانسالان سینما نوشته نمی شود و همین عاملی شده خیلی ها در این سن خانه نشین شوند. اگر هم پیشنهادی باشد بسیار کم و کمرنگ است که ترجیح می‌دهم آن را قبول نکنم. از نظر من باید از مسئولین فرهنگی جویای این قضیه بود که چرا تا این برای برخی از بازیگران کار کم شده است. 

وی درباره وضعیت فعلی سینما افزود: واقعیت امر خیلی وقت است که کلاً سینما نمی‌روم و فیلم‌های روی پرده را نمی‌بینیم. تعداد فیلم‌های کمدی نسبت به اکثریت آثار بیشتر شده و به نوعی تنوع ژانر از بین رفته است که این را هم باید از مسئولین امر جویا شد. اینکه چرا سینما تا این حد به سمت گیشه رفته است.  

میامی با اشاره به حضور دوباره خود در تئاتر خاطرنشان کرد: من بازیگرم و هر کاری پیشنهاد شود می‌توانم در مورد آن فکر کنم. ترجیح میدهم بجای نظر دادن در مورد مسائلی که باید متخصصین هنر و مسئولین فرهنگی آن‌ها را حل کنند به حرفه خود بپردازم.