محمد تاجیک : خبر جالبی که روزنامه هفت صبح درباره دستمزد گلزار در سریال جدید محمد حسین لطیفی منتشر کرده می تواند جنجال خبری جدیدی در سینمای ایران ایجاد کند که البته باید دید دست اندرکاران این پروژه این خبررا تایید می کنند یانه ؟

این روزنامه نوشته که گلزار برای بازی در سریال جدید لطیفی با عنوان " ساخت ایران " با تهیه کنندگان این پروژه به توافق رسیده وقرار است برای بازی دراین سریال برای یک ماه، ۸۰۰میلیون تومان دریافت کند.

هفت صبح نوشته که گلزار در لبنان جلوی دوربین سومین سریال ویدئویی ایرانی است وهم اکنون گروه سریال سازنده سریال محمد حسین لطیفی در لبنان به سر می برند و قرار است سکانس های مربوط به فرانسه را در محله فرانسوی نشین بیروت بگیرند.

/ از لغودستمزد میلیاردی تا اعتراض فرمان آرا وکیانیان /
آقای گلزار که علاقه مندان جدی سینما اورا بافیلمهایی چون بوتیک و آتش ب بیشتر می پسندند پیش از این اعلام دستمزد یک میلیاردی اش باعثواکنش ها وحواشی بسیاری شده بود به گونه ای که علیرضا سجاد پور در مصاحبه ای از لغو قراردادگلزار خبر داده و نسبت به بسات قراردادهای نجومی درسینمای ایران هشدار داده بود. این اقدام معاونت سینمایی در لغو قرار داد گلزار با واکنش سینماگران مشهوری چون بهمن فرمان آرا، رضا کیانیان امیر جعفری، مهناز افشار، بهنوش بختیاری، ماهیا پطروسیان و…مواجه شد.

/ شکست درامتداد شهر، موفق درشش وبش /

آخرین فیلمی که در سینماها از محمد رضا گلزار اکران شده فیلم " در امتداد شهر " بوده که از فروش اصلا خوبی برخوردار نشده است. البته آقای گلزار امسال فیلم کمدی " شیش وبش " را بر پرده سینماها داشت که از فروش خوبی برخوردارشد. اما به نظر می رسد فیلم " درامتداد شهر " برای ستاره ای که بسیاری از تهیه کنندگان به پولساز بودن او ایمان دارند یک شکست محسوب شود.

/ محمد رضا گلزار از بازی در اولین فیلم میلیاردی تاریخ سینما تا دستمزدهای میلیاردی /

آقای گلزار درسالهای اخیر بیشتر در تولیدات عامه پسند حضور داشته ودر طول بیش از یک دهه حضور در سینمای ایران، منتقدان سینما وعلاقه مندان جدی سینما تنها با فیلمهایی چون " بوتیک " ساخته حمید نعمت الله و " آتش بس " ساخته تهمینه میلانی ارتباط خوبی برقرار کرده اند. البته آتش بس فیلمی بود که عملا گلزاررا به یک فوق ستاره تبدیل کرد و درواقع اولین فیلم میلیاردی تاریخ سینمای ایران نیز محسوب می شود. فیلمی که از فیلمهای جریان ساز دهه های اخیر محسوب می شود.

/ افزایش قیمت دلارو … /

این روزها که اخبار افرایش قیمت دلار برروی همه چیز از دستمزد کی روش (دستمزد کی روش باافزایش قیمت دلار عملا دوبرابر شده و باعث بیچاره شدن مسئلان فدراسیون گردیده !)تا قیمت کتاب و کندی اینترنت و ...خلاصه همه چیز تاثیر گذاشته به نظر می رسد خبر دستمزد نجومی گلزار خبری قابل توجه باشد . اگر مدتی پیش آقای گلزار برای دو فیلم ویک سریال یک میلیارد می گرفت . حالا برای یک ماه ۸۰۰میلیون تومان دستمزد قرار است بگیرد .باید دید خبر روزنامه هفت صبح تایید خواهد شد ویاتکذیب؟