به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "عملیات نهایی" به کارگردانی "کریس ویتز" اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را از هفته گذشته آغاز کرد.

اسکار ایزاک بازیگر مطرح سینمای هالیوود در کنار "بن کینگزلی نقش های اصلی این فیلم که با مضمون جنگ جهانی دوم و اردوگاه های آلمانی است را ایفا کرده اند.

 

کشتار در حاشیه جنگ جهانی دوم/حضور بن کینگزلی در فیلمی تاریخی////////////////شنبه

در این فیلم دو مامور مخفی نازی قصد دارند یک مامور را که اسرار فراوانی را از اردوگاه های آلمانی به همراه دارد را پیدا کرده و او را از سر راه بردارند منتها این عملیات نهایی هیچگاه به سرانجام نمی رسد.

ایزاک بازیگر این فیلم هم اکنون فیلم سینمایی "خود زندگی" را در مرحله پس از تولید دارد. وی در این فیلم با "آنتونیو باندراس" بازیگر مطرح سینمای هالیوود همبازی شده است.

کشتار در حاشیه جنگ جهانی دوم/حضور بن کینگزلی در فیلمی تاریخی////////////////شنبه

علاوه بر اسکار آیزاک، اولیویا وایلد، مندی پتینکین، اولیویا کوک، لایا کوستا، آنت بنینگ و آنتونیو باندراس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمای "خود زندگی" به ایفای نقش پرداخته اند.

نگارش فیلمنامه و کارگردانی فیلم سینمایی "خود زندگی" را "دن فوگلمن" کارگردان مطرح سینمای هالیوود بر عهده داشته است. پخش این فیلم سینمایی را "استودیو آمازون" بر عهده گرفته است.

این فیلم سینمایی روایتی عاشقانه و درباره مزیت های زندگی و خانواده است. در این فیلم زنی در آستانه تولد نخستین بچه خود بوده و فیلم به چالش های بین وی و همسرش در این دوران می پردازد.

فیلم سینمایی "خود رندگی" به کارگردانی "دن فوگلمن" اکران بین المللی خود در سینما‌های امریکای شمالی را از ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد.