به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "سیکاریو 2" با نام فرعی "روز سرباز" به کارگردانی "استفانو سولیما" پس از گذشت یک ماه از اکران بین المللی فروش به شدت ضعیفی معادل 73 میلیون دلار را به ثبت رسانده تا در رتبه پنجاه ام باکس آفیس جهان جا خوش کند.

بنیسیو دل تورو، جاش برولین، جفری داناوان، ایزابلا مونر، کاترین کینر، متیو موداین و ایان بوهن از جمله بازیگرانی هستند که در نسخه دوم فیلم سیکاریو به ایفای نقش پرداخته اند. داستان سیکاریو درباره جنگ مواد مخدر در مکزیک است. 

 

جنگ مواد مخدر در مکزیک همچنان ادامه دارد/اکران فیلم سیکاریو ۲ در سینما‌های هالیوود////////////////شنبه

طی یک حمله تیم سوات به یک مخفیگاه مظنونان مکزیکی در چندلر، آریزونا، مامور کیت ماکر، همکار او ریگی واین، و تیم آنها دهها جنازه کشف می‌کنند. هنگامی که وی مشغول جستجو محل بود انفجار یک ماده منفجره جاسازی شده باعث کشته شدن دو مامور شد.

در پرواز به ال‌پاسو، تگزاس، کیت با همکار مت، الخاندرو گیلیک آشنا می‌شود. با همراهی مارشال‌های امریکایی و تیمی از عوامل دلتا فورس آنها عملیاتی را در خوارس، چی‌واوا، مکزیک انجام می دهند که در طی آن یکی از افراد رده بالای دیاز، برادرش گویلرمو، را به ایالات متحده منتقل می‌کنند.

در هنگام بازگشت افراد کارتل سعی در نجات گوبلرمو می‌کنند که همه آن‌ها توسط تیم اسکورت کشته می‌شوند. آن‌ها به الپاسو باز می‌گردند و مت و الهاندرو با شکنجه گوبلرمو از وجود تونلی در مرز مکزیک که توسط دیاز برای انتقال مواد مخدر استفاده می‌شود آگاه می‌شوند.