به گزارش افکارنیوز،

انیمیشن سینمایی "شرلوک گنوم" به کارگردانی "جان استیونسون" پس از شش ماه اکران کم فروش ترین انیمیشن نیمه نخست سال 2018 میلادی لقب گرفت.

این انیمیشن سینمایی که از حضور جانی دپ بهره می برد با فروشی معادل 89 میلیون دلار رتبه 41 باکس آفیس جهانی را از آن خود کرد.

این انیمیشن جذاب ادامه بر مجموه گنوم است که این بار داستانی پلیسی جنایی را در راویتی کودکانه دنبال می کند. گنوم که در آستانه ازدواج قرار دارد به یکباره ناپدید می شود و همین باعث حضور شرلوک گنوم برای یافتن او می شود.

در این انیمیشن کمدی جانی دپ، جیمز مک اووی و امیلی بلانت صداپیشگی شخصیت ها را بر عهده دارند و دپ نقش اصلی یعنی شرلوک گنوم را صداپیشگی می کند.

کوین سسیل و اندی ریلی اشخاصی هستند که نگارش فیلمنامه "شرلوک گنوم" را بر عهده گرفته اند و کمپانی "مترو گولدن مایر" ساخت پروژه را انجام داده است.

شرلوک گنومز

دپ در حال حاضر علاوه بر این انیمیشن فیلم پر هزینه و پر بازیگر "قتل در قطار سریع السیر شرق" را در نوبت اکران دارد. بازیگرانی همچون جانی دپ، جودی دنچ، دیزی ریدلی، کنت برانا، میشل پنا و میشل پتیفر در این پروژه همکاری داشته‌اند.

«مایکل گرین» نگارش فیلمنامه جدید «قطار سریع السیر به شرق» و «مارک گوردن»، «سیمون کینبرگ» و «ریدلی اسکات» نیز تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده خواهند داشت که داستان آن حول محور قتل یک آمریکایی در قطار و تلاش کارگاه «هرکول پوارو» برای شناسایی قاتل و حل معمای قتل است.