به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "گوتی" با بازی "جان تراولتا" بازیگر مطرح سینمای هالیوود با وجود اکران گسترده در سینما‌های جهان شکست بسیار سنگینی را در گیشه تجربه کرد و با فروشی معادل ۴.۳ میلیون دلار در رتبه ۱۱۷ باکس آفیس جهانی قرار گرفت.

فیلم سینمایی "گوتی" که در ابتدا با نام"مرگ و زندگی جان گوتی" منتشر شده بود به کارگردانی "کوین کانلی" 15 دسامبر 2017 اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز کرده است.

 

جان تراولتا با خلافکاران نیویورک هم دست شد+عکس////////////////////////سه شنبه

این فیلم داستان یکی از سرکرده‌های خلافکار نیویورک را روایت می‌کند که در اداره زیر دست‌هایش با پسر خود روبرو شده و برای نجات جان وی تاوان سختی را پرداخت می‌کند.

"جان تراوالتا" بازیگر سرشناس سینمای هالیوود که در کارنامه خود بازی در فیلم‌های مطرحی همچون "عامه‌پسند"، "تغییر چهره" و "فصل شکار" را دارد در این فیلم نقش اصلی را ایفا می‌کند. وی در این فیلم به همراه پسرش به ایفای نقش پرداخته است.

علاوه بر جان تراولتا، کِلی پریستون، استیسی کیچ، پروت تیلور وینز، پاتریک بوریلو و الا تراولتا سایر بازیگران این فیلم را تکشیل می‌دهند. این اولین همکاری جان تراولتا با دخترش اِلا محسوب می‌شود.

فیلمنامه این فیلم در ژانر جنایی اکشن را "لئو روسی" و "لیم دابز" به نگارش درآورده و کارگردانی آن را به "کوین کانلی" سپرده‌اند.