به گزارش افکارنیوز،

فیلم تریلر جنایی «پروژه گوتنبرگ» با ۳۷ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار در باکس‌آفیس چین برای دومین هفته در صدر ایستاد. «سایه» به کارگردانی «ژانگ ییمو» دوم شد.

برای صنعت فیلم، بخش‌های روز ملی در روز یکشنبه هفته پیش، با تاخیر در اکران چند عنوان فیلم آغاز شد. مجموع فروش هفته دوم تعطیلات بلند مدت چین به رقم ۹۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار رسید.

«پروژه گوتنبرگ» با بازی «آرون کووک» و «چو یان فَت» از دوشنبه هفته گذشته همچنان در صدر قرار دارد. این فیلم تا الان ۹۸ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار در مجموع فروش داشته است.

فیلم «سایه» هم در این مدت بین جایگاه دوم و سوم در نوسان بوده است. این فیلم از جمعه تا یکشنبه ۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروش داشته و در طول ۸ روز فروش به رقم ۶۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار رسیده است.

«سلام خانم پول» که هفته پیش شروعی موفق داشت، به مکان سوم سقوط کرد. این فیلم ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار بدست آورد و در مجموع ۸ روز به رقم ۷۴ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار رسید.

«هیکل‌های چاق» ۷ میلیون و ۹۵۰ هزار دلار فروش داشت و در مکان چهارم ایستاد. این فیلم نیز در ۸ روز فروش به ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار رسید.

درام «گم شده، پیدا شده» بالاترین فروش در روز نخست را دریافت کرد. این فیلم با ۷ میلیون و ۱۷۰ هزار دلار در سه روز در مکان پنجم جای گرفت.

فیلم درام عاشقانه «به اندازه رودخانه برایم اشک بریز» با ۵ میلیون و ۲۰ هزار دلار در جایگاه ششم ایستاد. این فیلم پس از ۱۷ روز اکران به رقم ۴۵ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسید.