به گزارش افکارنیوز،

آرش مجیدی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

سلام، ممنون از همه شما عزیزان که همراه و همدل هستین با مجموعه “دلدادگان“، لازم دانستم پاسخگوی چند سئوالی باشم که شما عزیزان طرح نمودید. یکی از مهم‌ترین چرائی ها این بود که به چه دلیل من و دیگر بازیگران فصل دوم عهده دار اجرای همان کاراکترها در فصل اول و سوم نبودیم.

فصل اول و سوم مجموعه، چهل‌و‌پنج قسمت از شصت قسمت کل را در بر می‌گیرد و فصل دوم تنها پانزده قسمت بود.

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx

به شخصه معتقدم هیچ بازیگری توانائی این را ندارد که در طولانی مدت ( ۴۵ قسمت)، عهده دار اجرای نقشی اصلی در سی تا چهل سال بعد باشد.

و بازهم تکرار میکنم برای ۴۵ قسمت و نه ۴۵ صحنه این نظر و اعتقاد شخص من می‌باشد.

دیگر سئوال این بود که شخصیت‌های قصه بخصوص مالک داستان در فصل اول و سوم ( زمان حال ) از نظر خلق و خو تفاوت هائی با مالک فصل دوم (سال‌های ۵۶تا ۶۳) دارد.

سعی من در اجرای نقش مالک این بود که سیر تحول این کاراکتر را از آنچه در اولین قسمت فصل دوم شاهد بودید تا رسیدن به حال و هوای این شخصیت ( مالک ) در آخرین قسمت فصل دوم به نمایش بگذارم.

تغییر از مالکی پُر شر و شور به مالکی که در مسیر تحول قرار گرفته و رفته رفته روزگار، آرامش و متانت نصیبش کرده .

جناب مسعود رایگان بدرستی این شخصیت را جان بخشی نموده‌اند و اگر شما در این تغییر و تحول نقصانی دیده اید ، قطعا از کم تجربگی من بوده که به سلامت این کاراکتر را به مقصد نرسانده ام.

و چرائی های دیگر ، مثلا چرا مالک و مرضیه ، فرزانه را نمی‌شناسند؟ و یا توجه اتان درگیر داستان جوانان قصه و سرنوشت آنهاست و ... عزیزان دل، صبور باشید و از قصه ای که با قلم توانای نویسندگان و اجرای خلاقانه کارگردان تجسم یافته حظ ببرید.

مطمئن هستم تا انتهای این مجموعه به تمامی سئوال ها و کنجکاوی های شما پاسخ داده خواهد شد.