به گزارش افکارنیوز،

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور کشورمان با ارسال نامه‌ای برای رئیس رسانه ملی، از پوشش حرفه‌ای و مناسب سفر اخیر ریاست محترم جمهوری و هیئت همراه به مقر سازمان ملل قدردانی کرد.

پرویز اسماعیلی در نامه‌ای که برای دکتر علی عسکری ارسال کرده، ضمن تشریح اهمیت سفر اخیر دکتر روحانی به مقر سازمان ملل و سخنرانی وی در مجمع عمومی آورده است: لازم می‌دانم از توجه و تلاش‌های صادقانه جنابعالی و مجموعه مدیران و کارکنان سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای پوشش خبری مناسب سفر ریاست محترم جمهوری به مقر سازمان ملل متحد تشکر کنم.

بی تردید نگاه حرفه‌ای و معطوف به منافع ملی در عرصه اطلاع رسانی و تعامل سازنده "رسانه ملی" با قوه مجریه و خدمتگزاران مردم در دولت، موجب تقویت امید و انسجام عمومی، ارتقاء اعتماد و سرمایه اجتماعی، استحکام هرچه بیشتر ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین المللی و همدلی برای تحقق برنامه‌های بلند مدت نظام و منویات رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

بار دیگر ضمن ابراز تشکر از همکاری‌های صمیمی و مسئولانه مجموعه مدیران آن سازمان، به ویژه رئیس حوزه ریاست، مدیریت و کارکنان شبکه خبر، شبکه‌های برون مرزی، شبکه یک سیما، شبکه جهانی جام جم، اداره کل بین الملل و بخش‌های فنی، خبرگزاری صدا و سیما، رادیو سراسری ایران و خبرنگاران مقیم و همراه، سلامتی و توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

پرویز اسماعیلی / معاون ارتباطات و اطلاع رسانی

گفتنی است؛ در طول سفر ریاست محترم جمهوری و هیئت همراه، علاوه بر پخش مستقیم سخنرانی دکتر روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل از شبکه‌های یک، خبر و رادیو سراسری ایران، همه اتفاقات این سفر شامل دیدارها، گفتگو‌های خبری و نشست‌های رئیس جمهور کشورمان در بخش‌های مختلف خبری و برنامه‌های مختلف زنده و تولیدی پوشش داده شد.