حجت الاسلام سيد جمال حسيني، مسئول اين گروه تبليغي در گفتگو با مرکز خبر حوزه، در همين خصوص اظهار داشت: ما امسال سومين دوره اعزام گروه به استان هاي ايلام و خوزستان را در برنامه داريم که برخي از اعضاي گروه را افراد دوچرخه سوار تشکيل مي دهند.

وی درباره اهداف مهم تشکیل این گروه تبلیغی، گفت: دفاع از آرمان قدس شریف، ترویج بیداری اسلامی، دفاع از جایگاه ولایت فقیه، مقابله با گروه ها و فرقه های انحرافی و ضاله، پاسخ به شبهات و کمک به مردم روستاها از جمله این اهداف می باشد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به این که این گروه تاکنون دو دوره تبلیغی ۴ و ۲۰ روزه در استان های جنوب غرب و مرکز کشور برگزار کرده است، ابراز داشت: گروه ما به هر روستا و منطقه ای که وارد می شود چند ساعتی را به اجرای برنامه های تبلیغی پرداخته و ضمن توزیع برخی اقلام فرهنگی در بین اهالی، نیازهای آن ها را نیز شناسایی می کند.

وی یادآور شد: ترویج فرهنگ دفاع مقدس در مناطق مختلف با بهره گیری از حضور راویان دوران جنگ تحمیلی از دیگر برنامه های مهم این گروه تبلیغی به شمار می رود.

عضو موسس موسسه منتظران موعود ملل، همچنین ادامه داد: مقابله با هجوم فرهنگی شبکه های صهیونیستی و ضد انقلاب، پاسخ به شبهات القایی گروه های انحرافی به ویژه در رابطه با عرفان های نوظهور و دروغین و از همه مهم تر بصیرت بخشی و روشنگری مردم دیگر فعالیت های گروه را تشکیل می دهد.

وي در خاتمه ضمن تقدير از زحمات حجج اسلام و المسلمين مروي، معاون ارتباطات حوزوي دفتر مقام معظم رهبري و زادهوش ، معاون فرهنگي- تبليغي دفتر تبليغات اسلامي در حمايت از اين موسسه، گفت: اجراي دوره هاي آموزشي و برگزاري اردوهاي تفريحي و آموزشي ، همچنين معرفي سايت ها و موسسات پاسخگو در عرصه هاي فرهنگي و اعتقادي به آحاد مردم، از ديگر کارهاي اين موسسه و گروه تبليغي منتظران موعود ملل مي باشد.