به گزارش افکارنیوز،

جدیدترین تصاویر رسمی از فصل دوم سریال "پیشتازان فضا" به کارگردانی مشترک "برایان فولر" و "الکس کورتزمن" توسط کمپانی سازنده رونمایی شد.

فصل اول این سریال در سال 2017 توسط شبکه CBS پخش شد و توانست استقبال گسترده ای را از آن خود نماید و حالا فصل دوم در آستانه پایان قرار گرفته است.

 

فصل جدید پیشتازان فضا در راه است/تصاویر جدید سریال محبوب تخیلی منتشر شد

این سریال یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال پر بیننده‌ترین آثار تلویزیونی جهان است که در ایران نیز همواره مخاطبان خاص خود را داشته است و حال باید انتظار کشید که آیا فصل سوم آن نیز ساخته خواهد شد.

"جیسون ایساک" بازیگر مطرح هالیوود در این سریال در نقش کاپتان لورکا ظاهر شده است. همچنین داگ جونز، شازاد لطیف، میشل یئو، آنتونی ریپ و مالک پانچولی از دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

هنوز داستان اصلی سری سوم از پیشتازان فضا اعلام نشده، اما به گفته بسیاری از بازیگران این مجموعه، این اثر ادامه‌ای تازه و متفاوت بر سری مجموعه‌های پیشتازان فضا خواهد بود.

فیلمبرداری این مجموعه در تورنتو کانادا انجام شده و مراحل ساخت آن در امریکا صورت خواهد پذیرفت. این مجموعه که قرار بود از پاییز 2019 از شبکه سب‌بی‌اس روی آنتن برود از ژانویه سال آینده پخش خواهد شد.