به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "ستاره‌ای متولد می‌شود" اثری با مضمون موسیقی پس از یک هفته اکران توانست با فروشی معادل ۴۳ میلیون دلار رتبه دوم باکس آفیس هالیوود را از آن خود نماید.

به کارگردانی و نویسندگی "بردلی کوپر" و تهیه کنندگی "کلینت ایستوود" اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از جمعه هفته گذشته آغاز کرده است.

فیلم سینمایی "ستاره‌ای متولد می‌شود" اثر خبرساز و جنجالی سینمای هالیوود با بازی "بردلی کوپر" چندی پیش در فستیوال فیلم ونیز رونمایی شد.

فستیوال فیلم ونیز به عنوان یکی ازقدیمی‌ترین رویداد‌های سینمایی جهان محسوب می‌شود و قرار از فیلم "ستاره‌ای متولد می‌شود" آگوست سال ۲۰۱۸ در آن رونمایی شود. فیلم سینمایی "نخستین انسان" جدیدترین ساخته دیمین شزل فستیوال ونیز را افتتاح می‌کند.

فیلم سینمایی "ستاره‌ای متولد می‌شود" به کارگردانی "بردلی کوپر"  اکران بین‌المللی خود را از ۵ اکتبر ۲۰۱۸ از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

بردلی کوپر در نقش جکسون ماین، استفانی گرمانوتا در نقش اِلی، سم الیوت در نقش بابی و دیو چاپلز در نقش ناد در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. کوپر علاوه بر کارگردانی نقش اول فیلم را نیز بر عهده دارد.

 

فیلم بردلی کوپر در جشنواره فیلم ونیز رونمایی می‌شود/روایتی خاص از زندگی یک موسیقیدان/////////////////////پنجشنبه

ویل کوپر، اریک راث، ویل فیترز و خود بردلی کوپر گروه نویسندگان فیلمنامه این اثر را تشکیل می‌دهند و این فیلمنامه را بر اساس رمانی نوشته ویلیام ولمن به روی کاغذ آورده‌اند.

فیلمبرداری این اثر از آوریل ۲۰۱۷ آغاز شده و تا اواخر امسال ادامه داشت. ایستوود که سابق بر این در فیلم تک تیرانداز با بردلی کوپر همکاری داشته سابقه خوبی از کار با وی داشته است.

این اولین تجربه کوپر و ایستوود در زمینه آثار موزیکال بوده و "ستاره تازه‌ای متولد می‌شود" در ژانر موزیکال، رمانتیک و داستانی ساخته خواهد شد.