به گزارش افکارنیوز،

مهدی خرمیان کارگردان عرصه انیمیشن درباره تازه ترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول تولید فیلمی با عنوان «این عروسک مال کیه» برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستم که این اثر بر اساس نمایشنامه ای از داوود کیانیان ساخته می شود. در حال حاضر دکورهای این اثر در حال ساخت است و تا پانزده روز دیگر عروسک های کار آماده می شود.

وی افزود: این اثر ۸ دقیقه ای به صورت عروسکی تک فریم و به صورت اسلوموشن ساخته می شود و در قصه آن چهار کاراکتر می بینیم. «این عروسک مال کیه» درباره داستان سه نفر است که سه دیدگاه متفاوت دارند و بر اساس همین تفاوت ها عروسک می سازند اما همین امر باعث بروز اختلاف بینشان می شود و با هم دعوا می کنند.

خرمیان در پایان با بیان اینکه «این عروسک مال کیه» دیالوگ ندارد، اظهار کرد: در نظر داشتیم این اثر را برای حضور در جشنواره پویانمایی تهران آماده کنیم اما با توجه به اینکه کارهای آن مقداری طول کشیده است این اتفاق میسر نمی شود و فکر می کنم تا آخر امسال بتوانیم «این عروسک مال کیه» را آماده کنیم.

این کارگردان پیش از این انیمیشن «سوزنبان» را ساخته بود. این انیمیشن درباره پیرمردی است که سال‌ها به انتظار زنی در یک ایستگاه نشسته تا اینکه متوجه می‌شود این زن در تخیل او است.