به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "سولو-داستانی از جنگ ستارگان" پس از دو ماه اکران خود در سینماهای جهان با فروشی معادل 401 میلیون دلار توانست پانزدهمین فیلم پرفروش سال 2018 باشد که این اتفاق به نوعی شکستی بزرگ برای این فیلم محسوب می شود.

امیلیا کلارک، آلدن ارنرایک، دونالد گلاور، وودی هارلسون، و تندی نیوتونا جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم داستانی فرعی از مجموعه های اصلی جنگ ستارگان است که هم اکنون نسخه هشتم آن در جهان رکوردهای مختلفی در گیشه را جابجا کرده است.

فروش 300 میلیون دلاری نسخه فرعی جنگ ستارگان در باکس آفیس جهانی//////////////////جمعه

فیل لرد، کریس میلر، و ران هاوارد به صورت مشترک نگارش فیلمنامه اثر را بر عهده داشته و در ران هاوارد به تنهایی کارگردانی اثر را انجام داده است.

یک قاچاقچی و خدمتکار بکت‌ها؛ ارنراک در مورد تفاوت سولو در این فیلم و دیگر فیلم‌های جنگ ستارگان گفت: من فکر می‌کنم اصلی‌ترین چیزی که تفاوت را ایجاد می‌کند این است که هان که در این فیلم ملاقات می‌کنیم، بیشتر آرمانگرا است.

فروش 300 میلیون دلاری نسخه فرعی جنگ ستارگان در باکس آفیس جهانی//////////////////جمعه

او رویاهای خاصی دارد که دنبالشان می‌کند، و ما تماشا می‌کنیم که چگونه بر او تأثیر می‌گذارد، همان گونه که حوادث به واقعیت‌های جدید واقعیت می‌بندند، واقعیت‌هایی که سخت‌تر و پیچیده‌تر از انتظار می‌رود. بازیگر اصلی هان سولو یعنی هریسون فورد با او ملاقات کرد تا دربارهٔ شخصیت هان به او مشورت دهد.

فیلم سینمایی "سولو: داستانی از جنگ ستارگان" اکران بین المللی خود را از 25 می 2018 در سینماهای امریکای شمالی آغاز کرده است.