به گزارش افکارنیوز،

بیست‌وپنجمین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» که امشب (یکشنبه ۱۳ آبان‌ماه) ساعت ۲۱ با اجرای رضا داودنژاد به عنوان مجری و راوی قصه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، از پسری می‌گوید که در ۱۵ سالگی اسیر شد و روایت فرار دو اسیر از اردوگاه را روایت می‌کند.

فصل چهارم برنامه «هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد از اولین روز ماه محرم (دوشنبه ۱۹ شهریورماه) آغاز شد و در بیست قسمت روی آنتن شبکه نسیم رفت. بخش دوم این برنامه با تکرار دو قسمت از برنامه‌های بخش اول، از پنجم آبان‌ماه آغاز شده و تا بیست و پنجم آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

ساعات بازپخش «هزار داستان» ۵ صبح، ۹ صبح و ۱۵ بعدازظهر روز بعد است، قطعه تیتراژ این برنامه را سینا سرلک خوانده است. «هزار داستان» برنامه‌ای گفتگو محور اجتماعی است که هر قسمت از آن با میزبانی و اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد، میزبان افرادی با داستان‌های خاص و دیده نشده است. این برنامه که ویژه ایام خاص همچون ماه رمضان و محرم و صفر ساخته می‌شود، از ماه رمضان سال ۹۶ آغاز شد و فصل چهارم آن پس از پشت سر گذاشتن سه فصل موفق و پرمخاطب در ماه محرم و صفر امسال با قصه‌ها و موضوعات جدید روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.