سریال رادیویی «بلوای کذاب» به نویسندگی مرضیه رشیدبیگی از ۱۴ آبان ساعت ۱۳:۳۰ روی آنتن رادیو نمایش می رود.

این نمایش درمورد واپسین روزهای عمر پیامبر گرامی اسلام (ص) و سودای قدرت در دل بعضی دشمنان دین است.

در «بلوای کذاب» علی اصغر دریایی، شهین علیزاده، ماندانا اصلانی، اکبر ملایی، احمد گنجی، مهدی نمینی مقدم، احمد لشینی و عبدالعلی کمالی به ایفای نقش پرداخته اند.

پند پیامبر

نمایش رادیویی «پند پیامبر» که نویسندگی آن را گووان مهر اسماعیل پور و کارگردانی را مهین فردنوا بر عهده دارد درباره مردی است که از بادیه نزد پیامبر می آید و تقاضای پند می کند.

محمدرضا علی، احمد گنجی، شیوا رفیعیان، امیر زنده دلان، کرامت رودساز، علی میلانی، محمد پورحسن و علی اصغر دریایی هنرمندانی هستند که به ترتیب اجرای نقش در این نمایش حضور دارند و این نمایش ساعت ۱۵:۱۵، روز ۱۵ آبان ماه از رادیو نمایش پخش می شود.

تنیده در جان

نمایش رادیویی «تنیده در جان» به مناسبت شهادت امام حسن مجتبی (ع)  ۱۶ آبان، ساعت ۱۵:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود. این نمایش را علی خاکبازان نوشته و روایتگر دغدغه های مردی جوان در دوران امامت امام حسن مجتبی (ع) است.

مهرخ افضلی، نورالدین جوادیان، علی اصغر دریایی و احمد لشینی در این نمایش بازی کرده اند و مینو جبارزاده کارگردانی آن را بر عهده دارد.

«خورشید من بتاب» و «گواه من یاقوت» نیز عنوان آثاری است که به مناسبت شهادت امام رضا (ع) تهیه شده و به ترتیب ساعت ۹ و ۱۵:۱۵ روز ۱۷ آبان از رادیو نمایش پخش می شود.