به گزارش افکارنیوز،

جعفر صیادی کارگردان انیمیشن «درون یک چارچوب» که در بخش پویانمایی سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور دارد گفت: «درون یک چارچوب» یک انیمیشن ۶ دقیقه ای است که با تکنیک ۲ بعدی ساخته شده است.

این انیماتور با اعلام اینکه مراحل تولید این اثر حدود ۲ سال طول کشید، افزود: «درون یک چارچوب» هشتمین اثر حرفه ای من است و پیش از این با آن از جشنواره منطقه ای اردبیل جایزه گرفته ام.

وی با بیان اینکه «درون یک چارچوب» داستان زندگی مادربزرگی را روایت می کند که در انتظار خانواده و عزیزان خود است، عنوان کرد: این اثر درباره دغدغه های سالمندان و زندگی اجتماعی افراد است و «درون یک چارچوب» به این موضوع می پردازد که مادران در خلوت خود به چیزی می اندیشند.

 

این کارگردان با بیان اینکه همیشه دوست داشته است فیلمی درباره زندگی اجتماعی افراد بسازد، بیان کرد: مخاطبان این انیمیشن بی کلام نوجوانان و بزرگسالان هستند و امیدوارم بتواند در جشنواره مخاطبان را راضی کند.

صیادی ادامه داد: من حدود سه سال بود که برای این اثر به دنبال تهیه کننده بودم و حتی چندین بار به تهران آمدم اما هربار موفق به این کار نشدم تا اینکه سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان یعنی استان محل زندگی خودم، تهیه کنندگی «درون یک چارچوب» را به عهده گرفت.

وی در پایان با بیان اینکه سطح جشنواره فیلم کوتاه تهران امسال بالاتر رفته است، عنوان کرد: من حدود ۲ سال بود که آثارم را به این جشنواره ارسال می کردم اما پذیرفته نمی شدند اما امسال این اتفاق افتاد و می بینم که امسال رقابت بسیار نزدیک است.

سایر عوامل این اثر عبارتند از نویسنده و کارگردان: جعفر صیادی، مشاور فیلمنامه و فیلم: لیدا فضلی، طراحی فضا، رنگ و لوازم صحنه: زهرا صیدی، طراحی کاراکتر و دیجیتال فضا: زهرا حسنی، نورپردازی: پویان مقدم، انیمیت: ندا میرمحمدی، جعفر صیادی، استوری بورد، لی اوت و کامپوزیت: جعفر صیادی، تدوین: حسن بیات، صداگذاری و موسیقی: بهروز شهامت، مشاور موسیقی: آزیتا بخشمند، طراحی پوستر: مریم کرمی، با سپاس فراوان از: سرپرست انجمن سینمای جوانان زنجان لیلا بیگلی، داوود خانبابایی، تهیه کننده: حوزه هنری استان زنجان.

سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران تا سه شنبه ۲۲ آبان ماه در پردیس ملت برگزار می شود.