به گزارش افکارنیوز،

اردلان شجاع کاوه بازیگر سینما، تئاتر و سینما درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر به تازگی بازی در یک سریال تلویزیونی را به پایان رسانده ام. فیلمبرداری اثر به تازگی به پایان رسیده و من در آن نقش متفاوتی را ایفا می کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: این سریال با نام قطعه گمشده در شهر سمنان فیلمبرداری شد و در نوع خود درام و فیلمنامه جالب توجهی دارد. گروه خوب و حرفه ای سریال قطعه گمشده عاملی است که به خاطر آن احتمال موفقیت این اثر را بسیار زیاد می بینم.

این بازیگر سینما درباره زمان پخش این سریال اذعان کرد: تا آنجا که من می دانم سریال قطعه گمشده به کارگردانی روح‌الله فخرو مراحل پس از تولید را پشت سر می گذارد و تا چند ماه آینده روی آنتن می رود البته هنوز شبکه پخش این اثر مشخص نشده است.

وی درباره نقش خود در سریال قطعه گمشده اضافه کرد: در این سریال برای اولین بار نقش پدر را بازی می کنم. بالاخره سن من به جایی رسیده که باید نقش پدر را بازی کنم اما خوشبختانه پدر به روز و‌ فعالی است.

بازیگر سریال سه در چهار درباره‌دلیل غیبت خود سینما ادامه داد: من سالهای مختلف دهه شصت کارم به عنوان بازیگر را از سینما آغاز کردم و کارهای خوبی هم حضور داشتم اما این روزها و سالهای اخیر کسی سراغ من نمی آید و دلیلش را هم به هیچ وجه نمی دانم. البته امیدوارم که کار خوبی در سینما پیشنهاد شود بتوانم دوباره به این عرصه برگردم.

شجاع کاوه با اشاره به حضور دوباره خود در عرصه تئاتر خاطرنشان کرد: هم اکنون مشغول تمرین تئاتری هستم که قرار است نیمه دوم آذر ماه روی صحنه برود. این سالها بیشتر تمرکز خود را روی تئاتر گذاشته ام و نوعی به دوران نوجوانی خود بازگشته ام.