به گزارش افکارنیوز،

صدیقه کیانفر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر در نمایش "داری داری داری نداری" به کارگردانی "سوسن پرور" به ایفای نقش می پردازم که هر شب در تماشاخانه باران روی صحنه می‌رود.

وی درباره اعتماد سوسن پرور و استفاده از وی روی صحنه تئاتر تاکید کرد: اولاً سوسن پرور با غیرتی فراوان برای اینکه من بیکار نمانم و افسرده نشوم با وجود تمام ضعف جسمانی و ناتوانی ام مرا به صحنه دعوت کرد تا دوباره احساس بودن بکنم. این حرکت سوسن پرور غیرت می خواهد زیرا کسی جرات نمی کند با بازیگری با شرایط سنی و جسمی همکاری کند.

بازیگر نمایش "هایلایت" درباره تجربه بازی در یک نمایش در سن نود و شش سالگی اظهار کرد: خوشبختانه سوسن پرور و تماشاگر به شدت از من راضی است. نقشم را خیلی دوست دارم و خیلی متفاوت با سایر نقش‌هایی است که تاکنون بازی کرده ام. من حرکتی در نمایش ندارم و دیالوگ می‌گویم اما همین دیالوگ گویی از نظر مخاطب تاکنون خوب و مثبت بوده است.

وی درباره عدم اعتنا کارگردانان به بازیگران پیشکسوت ادامه داد: کارگردانان باید کاری کنند که بازیگران پیشکسوت بتوانند کار کنند. به نظر من عدم استفاده از بازیگران پیشکسوت خودخواهی کارگردانان است. از نظر من این هنر نیست که بازیگر را تا از توان افتاد دور بیاندازیم بلکه ناجوانمردی است.

این بازیگر رادیو با اشاره به پایان کار خود در عرصه رادیو تصریح کرد: متاسفم که بگویم دیگر در رادیو کار نمی‌کنم. یعنی به دلیل بازنشسته شدن نمی‌گذارند کار کنم. من حرف آنان را نمی‌فهمم زیرا در حرفه بازیگری بازنشستگی وجود ندارد. وقتی به یک هنرمند می گویند بازنشسته شده ای یعنی به او می گویند برو و بمیر.

کیانفر در همین راستا خاطرنشان کرد: تنها جایی که من زندگی می کردم و عشقم همه آنجا بود رادیو بود. من نمی‌فهمم چه طور یک هنرمند را بازنشسته کردند. بی‌انصافی محض است کاری که با من کردند و هیچ وقت آنان را نمی‌بخشم زیرا دلم را شکستند.