به گزارش افکارنیوز،

ساناز باقری تهیه کننده برنامه «خانه ما» گفت: برنامه «خانه ما» توجه اساسی به نهاد خانواده و جمعیت دارد و در قالب یک خانواده و به صورت نمایشی و با مشارکت مخاطبان تولید می شود. این برنامه امروز با اجرای نمایش، چگونگی رفتار با فرزندان معلول را نمایش می دهد.

وی ادامه داد: علم هر قدر هم که پیشرفت کند و آزمایش های متعدد دوران بارداری هر چقدر جلوی تولد فرزند معلول را بگیرند، باز ضریب خطا وجود دارد و از آنجایی که محدودیت ها و مشکلات بسیاری برای فرد معلول و خانواده وی ایجاد می شود، می تواند در آسیب پذیری و شکنندگی این خانواده ها و تعامل آنها با فرد معلول و دیگر افراد جامعه نقش بسزایی داشته باشد.

 به گفته این تهیه کننده، برنامه «خانه ما» با استفاده از روش تحلیل محتوا و تحلیل کارشناسان حاضر در استودیو و همچنین اجرای نمایش به بازنمایی روابط خانواده و فرد معلول می پردازد، نظرات مخاطبان و بیان رفتارهای درست و نادرست در اجرای نمایش و در پایان نظر کارشناس برنامه از دیگر بخش های خانه ما است.

تهیه و تولید این برنامه برعهده گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است؛ مخاطبان می‎توانند از شنبه تا چهارشنبه هر هفته روی موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز ساعت ۱۵ شنونده این برنامه باشند.