به گزارش افکار نیوز به نقل از برنا، باران کوثری بازیگر فیلم بغض درباره نقش خود در این فیلم اظهار داشت:بازی در این فیلم خیلی سخت بودچون به شدت درمیشیان (کارگردان) اصرار داشت که دوربین را حس نکنیم و تازه یک سال قبل از شروع این کار تمرین های سخت داشتیم و در حین تمرین به ایده های خوب می رسیدیم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با دوربین تورج اصلانی وسبک کار وی مشکل نداشت اظهار داشت: من اوایل از کار با آقای اصلانی می ترسیدم، با اینکه یکی از طرفدارهای او بودم. ولی تجربه با تورج اصلانی بسیار عالی است و اصلانی بسیار به کارش وارد است و به معنای واقعی یک آدم بسیار مطمئن با ایده های بکر است ودست و پای بازیگر را نمی بندد.
وی در ادامه گفت: برخی که وظیفه شان حمایت و پر و بال دادن به سینما است در این سال برای هنرمندان، کار شکنی و مانع تراشی کردند. بسیاری از شخصیت های فرهنگی وهنری نصف انرژی خود را به جای اینکه صرف کارهای خود بکنند، صرف مبارزه برای تولید و ساخت کارهای خود کردند. هنرمندانی که به نظر من اگر در جاهای دیگری زندگی می کردند مانند رضا کاهانی و فرهادی با حمایت های چشمگیری رو به رو می شدند. ولی در اینجا با هزار مشکل فقط برای تمام کردن فیلم شان مواجه بودند.

کوثری در باره ارزیابی خود از فیلم های جشنواره امسال گفت:فیلم های جشنواره امسال بسیار متوسط است...