به گزارش افکارنیوز،

اولین حضور نیکی نصیریان در تلویزیون با سریال «بزنگاه» به کارگردانی رضا عطاران در سن ۶ سالگی بود که نقش درسا دختر نادر را بازی کرد.

سریال‌های «بزنگاه»، «سرزمین کهن»، «خسته دلان» و « باغ قرمز»، «به دنبال خوشبختی»، «دونده زمین»، «میگرن»، «من و زیبا»، «به دنیا آمدن» بخشی از فعالیت‌های این بازیگر است و این شب‌ها شاهد هنرنمایی نیکی نصیریان در نقش آهو هستیم .

ت

نیکی نصیریان بازیگر سینما و تلویزیون  درباره  حضور در سریال «بانوی عمارت» گفت:برای سریال «بانوی عمارت» به آقای حمید نژاد معرفی شدم وبا توجه به حساسیت‌های عزیز الله حمید نژاد فیلمنامه را نخواندم و براساس صحبت با کارگردان در سریال حضور پیدا کردم.

وی با بیان اینکه حدود یک سال در لوکیشن‌های کاشان، قزوین و تهران تصویربرداری داشتیم،گفت:آهو دختر روستایی بود که به عنوان یک کنیز وارد یک عمارت می‌شود و اتفاقات مختلفی برای او رخ می‌دهد.

نصیریان درباره تجربه کار تاریخی بیان کرد:تجربه کار تاریخی با شهرام اسدی در سریال جلال‌الدین را داشتم اما کار‌های تاریخی فضای متفاوت و سختی‌های خاص خود را دارد.

نقش متفاوت بازیگر «بزنگاه» در «بانوی عمارت» /نصیریان:اولویت کار من سینما است

وی در باره همکاری با بازیگران دیگر توضیح داد: همراهی خوبی با بازیگران مقابل داشتم با خانم پانته آ. پناهی‌ها حدود ده سال پیش در سریال کمال تبریزی که منشی صحنه بودند، آشنایی داشتم.

این بازیگر درباره پیشنهاد نقش جدید گفت:: اولویت کار برای من بیشتر در سینما است، البته به نقش‌های پیشنهادی نیز بستگی دارد.دراین مدت پیشنهادهای بسیاری داشتم اما بعد از پخش سریال «بانوی عمارت» تصمیم خود را می‌گیرم.

نصیریان درباره واکنش های مخاطبان گفت: واکنش‌های خوب و مثبت مخاطبان برای من بسیار لذت بخش بود.

بازیگر «بزنگاه» درباره کم کار ی خود عنوان کرد: بعد از حضورم در سریال «بانوی عمارت» خبر‌هایی را دیدم مبنی بر اینکه نیکی نصیریان بعد از ۱۰ سال شروع به بازی کرده است اما در این مدت سریال و فیلم سینمایی بازی کرده ام البته سریال‌های رضا عطاران بسیار پررنگ‌تر بود.

ت

گفتنی است ؛سریال «بانوی عمارت» به تهیه کنندگی مجید مولایی در ۳۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تهیه شده است. مجموعه تلویزیونی «بانوی عمارت» به قلم احسان جوانمرد نگارش شده و کارگردانی سریال را نیز عزیز الله حمید نژاد بر عهده داشته است، این سریال داستانی عاشقانه را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می‌کند که در لایه‌های زیرین هم به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان می‌پردازد. نیکی نصیریان در این سریال در کنار بازیگرانی مثل پانته آ. پناهی ها، علیرضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند و غزل شاکری به ایفای نقش پرداخته است.