لیلا اوتادی با اشاره به این كه به دلیل شكستگی پا، در هیچ پروژهای نمیتواند بازی كند، گفت: اخباری كه درباره فعالیت سینمایی من منتشر شده، كذب محض و ساخته ذهن افراد است.

به گزارش افکار به نقل از فارس، لیلا اوتادی گفت: این دومین باری است که امسال خبرهای کذب و نادرست از فعالیت‌هایم در دنیای مجازی و نشریات نامعتبر یا کم‌معتبر منتشر شده است که برای خودم جالب و تعجب‌آور است!

وی ادامه‌ داد: از تمام دست‌اندرکاران تقاضامی‌کنم تا فضا را استریلیزه و پاک کنند و خبرهای درست تحویل مردم دهند. مردم علاقمند‌ند خبرهای درست را بگیرند نه اخباری را که با دشمنی‌ها و کینه‌توزی‌ها ارایه می‌شود.

اوتادی در ادامه افزود: به توصیه دوستانم که زودتر مطلع شدند، با پای شکسته(که چند وقتی است دچار آن شده‌ام) پای کامپیوتر و دنیای مجازی نشستم و با مرور اخبار اینترنت، خبری را که در آن نوشته شده «قرار است در نقش ندا آقاسلطان بازی کنم»، خواندم. دلم می‌خواهد بدانم چه کسی این دشمنی را روا داشته تا با طرح اینگونه خبر، مردم را نسبت به من هیستریک و عصبی نماید.

وی در خاتمه افزود: مدتیاست پای من شكسته و تا دو ماه آینده نمیتوانم در هیچ پروژهای فعالیت كنم و تمام اخباری كه درباره من منتشر شده است، كذب محض و ساخته ذهن افراد است.