به گزارش افکارنیوز،

حامد تهرانی کارگردان مجموعه تلویزیونی «خونه یکی»، در خصوص روند تولید این مجموعه و اولین تجربه کارگردانی خود اظهار کرد: کارگردانی این سریال برای من تجربه خوبی بود؛ چرا که من کارگردانی خواندم و پیش از این در پشت صحنه مجموعه هایی که کار کردم، به شکل غیررسمی کارگردانی را هم انجام دادم.

وی در ادامه بیان کرد: تولید سریال «خونه یکی» خیلی اتفاقی شروع شد. پس از صحبت هایی که داشتیم، سریع به تولید مجموعه پرداختیم. البته خدا را شکر در این مسیر همه دوستان بازیگر و عوامل تولید با ما همراه بودند و به من محبت داشتند. تمام بچه ها خیلی زود با کار و داستان ارتباط برقرار کردند و این نقطه مثبت اولین کار من بود.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «افسانه هزارپایان» درباره روند تولید سریال «خونه یکی» گفت: این مجموعه همچنان در مراحل فنی و تدوین آن در حال انجام است و صداگذاری و آهنگسازی آن به انتها نرسیده است.

تهرانی در پایان یادآور شد: مجموعه «خونه یکی» پیش تولید خیلی خوبی را سپری کرد تا در کوتاهترین زمان تولید شد. انتخاب تمام بازیگران با خودم بود و الحمدلله همه خیلی سریع با نقش هایشان ارتباط برقرار کردند و خروجی کار خیلی خوب شد.