به گزارش افکارنیوز،

جیمز گان تهیه کننده این فیلم سینمایی گفت: فیلمنامه نسخه سوم نگهبانان کهشکان رو به اتمام است.

بر اساس اعلام هالیوود ریپورتر بخشی از فیلمنامه نسخه سوم نگهبانان کهشکان توسط برخی افراد لو رفته و آنها اعلام کرده اند که این نسخه از فیلم ابرقهرمانی مارول اشک همه را در آورده و بسیار عاطفی نوشته شده است.

چندی پیش تولید این فیلم به طور کامل متوقف شده بود. این مشکلات برای کمپانی دیزنی و مارول از آنجایی شروع شد که "جیمز گان" فیلمنامه نویس و کارگردان مطرح سینمای هالیوود بعد از اتمام نگارش فیلمنامه سومین نسخه از فیلم پرطرفدار "نگهبانان کهکشان 3" به دلیل برخی اظهار نظرات در صفحه تویتر خود از کمپانی اخراج شد.

در حالی که تنها سه ماه از اکران موفق نسخه دوم نگهبانان کهکشان 2 می گذرد نسخه سوم این پروژه پرفروش سینمایی بدون کارگردان مانده و با توجه به اینکه هیچکدام از دو کمپانی خبری درباره پیشرفت این تولید این اثر نداده اند، نگهبانان کهکشان سه به طور رسمی متوقف شده است.

فیلم سینمایی "نگهبانان کهکشان ۲ " به نویسندگی و کارگردانی "جیمز گان" اولین هفته از فروش خود را در سینمای هالیوود با رقمی حیرت انگیز آغاز کرد. این فیلم این هفته به فروشی معادل 2 میلیارد دلار در جهان دست یافت.

نگهبانان کهکشان بخش ۲ به عنوان پانزدهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود و دنباله‌ای بر فیلم نگهبانان کهکشان در سال ۲۰۱۴ محسوب می‌شود.

نگهبانان کهکشان ۲

 

کریس پرت، زویی سالدانا، دیوید باتیستا، وین دیزل، بردلی کوپر، مایکل روکرف کارن گیلان، سین گان، الیزابت دبیکی، گلن کلوز و کرت راسل در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

این فیلم داستان گروهی از ابرقهرمان‌های سینمای هالیوود است که در برابر موجودات فضایی و دشمن گرد هم آمده و به مقابله با آنان می‌پردازند.