به گزارش افکارنیوز،

پس از پایان دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و سپاهان اصفهان، باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال ایران درصدد جذب بازیکنان مورد نظرشان هستند تا برای نیم فصل دوم لیگ آماده شوند. سرخپوشان پایتخت که جز گزینه‌های قهرمانی لیگ هجدهم محسوب می‌شوند و باید در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ حضور یابند، درصدد جذب ۳ بازیکن در پست‌های مدافع میانی، مدافع چپ و مهاجم هستند تا با قدرت بیشتری در ادامه فصل حاضر شوند.

سرخپوشان تاکنون سعید کریمی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی و مهدی شیری را جذب کردند و طبق شنیده‌ها با محمد نادری و رضا قوچان نژاد هم به توافقات نهایی رسیدند تا ۲ لژیونر کشورمان پرسپولیسی شوند. در فصل نقل و انتقالات اسم و شایعات زیادی مبنی بر حضور یکسری بازیکنان در پرسپولیس شنیده می‌شود که واقعیت ندارد.

در روز‌های گذشته بحث حضور مامه بابا تیام، مهاجم سنگالی باشگاه عجمان امارات که سابقه بازی در استقلال را دارد، در پرسپولیس شنیده می‌شد که تکذیب شد و پرسپولیسی‌ها درصدد هستند تا رضا قوچان نژاد یا یک مهاجم کروات به خدمت بگیرند.

همچنین بحث جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس هم سر و صدای زیادی به پا کرده و از محمدرشید مظاهری و علیرضا حقیقی از گزینه‌های جانشینی این بازیکن نام می‌برند. البته بیرانوند که اکنون در اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات است تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد دارد و مسئولان به راحتی اجازه جدایی او را نخواهند داد.

در روز‌های گذشته بحث جانشینی علیرضا حقیقی (دروازه بان ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل) به جای بیرانوند شنیده می‌شد که پندار خمارلو، مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان این خبر را تکذیب کرد.

نقل و انتقالات لیگ هجدهم از ۱۶ دی آغاز و تا ۱۳ بهمن ادامه خواهد داشت.