به گزارش افکارنیوز،

مجموعه تلویزیونی «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی که برای پخش در ایام نوروز ۹۸ از شبکه یک سیما آماده می‌شود،تصویربرداری این سریال از اواخر آذر ماه امسال آغاز شده است.

انتشار نخستین تصاویر از سریال نوروزی سعید آقاخانی

سعیدآقاخانى، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، على صادقى، هومن حاج عبدالهى، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، على صالحى، پاشا جمالى، نسرین مرادى، هدیه بازوند، ندا قاسمى، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفى، وحید قاضى زاهد و ... از جمله بازیگران این سریال نوروزی هستند و به زودی بازیگران شناخته شده دیگری نیز به این مجموعه خواهند پیوست.

انتشار نخستین تصاویر از سریال نوروزی سعید آقاخانی

فیلمنامه سریال نیز توسط امیر وفایی به نگارش درآمده است.

این مجموعه تلویزیونی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۱۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای پخش در ایام نوروز ۹۸ از شبکه یک سیما تولید می‌شود.

انتشار نخستین تصاویر از سریال نوروزی سعید آقاخانی

آقاخانی پیش از این در تلویزیون کارگردانی سریال‌های «عید امسال»، «زن بابا»، «راه در رو»، «خوش نشین‌ها»، «نقطه سرخط»، «دزد و پلیس»، «خروس»، «روز‌های بد، به‌در»، «بیمار استاندارد» و «شب عید» را به عهده داشته که اغلب از جمله سریال‌های پربیننده سیما بوده اند. «نون. خ» یازدهمین سریال آقاخانی در مقام کارگردان محسوب می‌شود. فرجی نیز پیش از این سریال «لژیونر» را تهیه کرده است.

انتشار نخستین تصاویر از سریال نوروزی سعید آقاخانی

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از مجرى طرح: حسن مصطفوى، مدیرتصویربردارى: امیرمعقولى، صدابردار: محمد شاهوردى، طراح گریم: عباس عباسى، طراح صحنه: امین جهانی، طراح لباس: پگاه ترکى، دستیارکارگردان: مصطفى تنابنده، برنامه ریز: ساناز بصیر، عکاس: کوروش جوان، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازى.