به گزارش افکارنیوز،

مجتبی احمدی تهیه کننده برنامه نگی که نگفتی درخصوص برنامه این هفته نگی که نگفتی گفت: درباره برنامه "نگی که نگفتی" در فصل جدید به هنجار‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی البته در فضایی مفرح می‌پردازد.

وی در همین راستا ادامه داد: نمایش، بررسی اخبار روز و در کنار همه‌ی اتفاقات روتین، موضوع محوری برنامه که هفتگی در اتاق فکر برنامه طراحی می‌شود، خط و ربط فصل جدید برنامه در فصل جدید خواهد بود.

 

بازگشت برنامه تلویزیونی

کارگردان برنامه نگی که نگفتی درباره نوع نگاه نقادانه خود در تلویزیون افزود: واقعیت امر دوست داریم بی تعارف باشیم اگه بشود! مخاطبان هر برنامه تلویزیونی از تیم سازنده توقعاتی دارند که نمیتوان آن‌را نادیده گرفت.

احمدی در همین راستا تاکید کرد: در روز‌های پیش تولید برنامه و در ارتباطی که با مخاطبان فصل‌های قبلی برنامه در فضای مجازی و ... داشتیم به یک در خواست مشترک از آن‌ها رسیدیم و آن هم این است مثل قبل بی تعارف باشید!.

بازگشت برنامه تلویزیونی

احمدی در مورد پرداختن به مسائل روز همچنین جام ملت‌های آسیا خاطرنشان کرد: ارتباط با مخاطب در فصل جدید بیش از پیش خواهد بود، اخبار روز را با زبان خودمان منعکس و بررسی می‌کنیم و در هفته ابتدایی جدا از خط محوری هفته که اینگونه مطرح می‌شود "از کی چی میخواهیم! و از کی و از کجا چی می‌شنویم! "، به جام ملت‌های آسیا هم خواهیم پرداخت.

گفتنی است نگی که نگفتی از امشب، شنبه تا سه شنبه حوالی ساعت ٢١ با اجرای ژیلا صاددقی روی آنتن شبکه دو می‌رود.