به گزارش افکارنیوز،

در پی حواشی به وجود آمده برای نمایشگاه «به رنگ حیات»، سرپرست باغ‌موزه قصر از سمت خود استعفا کرد.

روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران درباره وقایع رخ داده پیرامون نمایشگاه بین‌المللی «به رنگ حیات» در باغ موزه قصر، نکاتی را بدین شرح متذکر شده است:

۱- همان طور که پیش‌تر در توضیح صادره از سوی روابط عمومی باغ موزه قصر اعلام شد، این نمایشگاه با موضوع «آب»، توسط یک برگزارکننده نمایشگاه هنری خارج از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، اجرا گردیده است و بعد از بررسی آثار ارسال شده به این نمایشگاه، و پیش از بازگشایی رسمی، باغ‌موزه قصر از هویت جعلی صاحب یکی از آثار مطلع گردیده و لذا اثر یادشده قبل از نصب در نمایشگاه، حذف و بر پایبندی این باغ‌موزه بر اصول بنیادین نظام جمهوری اسلامی مبنی بر دفاع از حقوق حقه مردم فلسطین و نفی موجودیت رژیم غاصب صهیونیستی تأکید شد.

۲- موضوع توسط کمیته انضباطی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، پیگیری و مدیر باغ موزه قصر ضمن عذرخواهی از بی دقتی صورت گرفته، از مسئولیت خود استعفا نمود که این استعفا، مورد پذیرش کمیته انضباطی سازمان قرار گرفت.

گفتنی است محسن سلیمانی دی‌ماه ۱۳۹۴ از سوی محمود صلاحی، رئیس وقت سازمان فرهنگی هنری شهرداری به عنوان مدیر فرهنگی هنری منطقه ۳ و رئیس فرهنگسرای ارسباران منصوب شده بود. او ماه گذشته از سوی سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به عنوان سرپرست باغ موزه قصر منصوب شد.