به گزارش افکارنیوز،

جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» که شب های ماه مبارک رمضان از امامزاده ابوالحسن (ع) به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود، شب گذشته و در شام ولادت امام حسن مجتبی (ع) با شور و حال متفاوت و حضور پرشور مردم شهرری همراه بود.

این برنامه میزبان خادمین قرآن و چهره‌های برتر و ممتاز قرآن کشور است.

امامزاده جای سوزن انداختن نبود، بسیاری از مردم تنها پس از گذشت چند دقیقه از صرف افطار آمده بودند و برخی هم افطارشان را در همان جا باز کردند خلاصه در نیمه رمضان ۹۸، حضور پر شور مردم نشان می دهد به راستی که عشق به اهل بیت (ع) و توجه به کریم اهل بیت (ع) در هر شرایطی از ذهن شیعیان این مرز و بوم نخواهد رفت.

مرتضی طاهری مداح اهل بیت (ع) در اشعار خود از غریبی، کرامت و عشق به امام حسن مجتبی (ع) خواند و فضایی از غم و شادی توأمان را ایجاد کرد.

در بخشی دیگر از «عطر رمضان» محمد مسلمی مجری و تهیه کننده محبوب و دوست داشتنی برنامه عموهای فیتیله ای ها حضور پیدا کرد و خاطرات خود و پدر را از خادمی مساجد و امامزادگان برای مردم بازگو کرد.

نورافشانی و ایجاد فضایی شاد و مفرح از بخش های پایانی این برنامه بود که با مولودی خوانی مادحین اهل بیت (ع) همراه بود.

جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» با تهیه کنندگی و اجرای مهدی آقابیگی در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 22 به صورت زنده از امامزاده ابوالحسن (ع) شهرری تقدیم مخاطبان شبکه قرآن و معارف سیما می شود.