به گزارش افکارنیوز،

 بعد از مدت‌ها انتظار برای شروع تولید نسخه تلویزیونی و سریالی فیلم سینمایی "ارباب حلقه‌ها"، کمپانی آمازون با اعلام انتخاب نخستین بازیگر این مجموعه به نوعی تولید اثر را رسماً کلید زد. 

بر این اساس "مرسلا کاوانا" بازیگر جوان سینمای هالیوود به عنوان نخستین بازیگری لقب گرفت که باید نسخه سریالی اثر حماسی سینمای جهان به ایفای نقش بپردازد، وی تاکنون تنها در شش اثر سینمایی و تلویزیونی بازی کرده و به نوعی می تواند با ارباب حلقه‌ها به موفقیتی بزرگ دست پیدا کند. 

برایان کاگمن، جان دی. پین، پاتریک مک کی و جنیفر هاتچیسون، وظیفه نوشتن فیلمنامه و احتمالا ساخت سریال ارباب حلقه ها را بر عهده دارند و همچنین مدتی پیش اعلام شد که خوان آنتونیو بایونا، کارگردان فیلم "دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده" و "هیولایی فرا می‌خواند" وظیفه کارگردانی دو قسمت اول سریال ارباب حلقه‌ها را بر عهده گرفته است.

اخبار فرهنگ و هنر- چند ماه پیش ساخت سریالی براساس مجموعه «ارباب حلقه‌ها» توسط شبکه آمازون تایید شد و اعلام شده بود که ساخت این سریال برای ۵ فصل برنامه‌ریزی شده و از بودجه ۱ میلیارد دلاری برخوردار خواهد بود.

اخباری که طی ماه های اخیر به وسیله آمازون توییت شده بود مربوط به نقشه سریال «ارباب حلقه‌ها» مکانی که اتفاقات این سریال در آن رخ خواهد داد.

صنایع فیلم در اوکلند اعلام کرد که حداقل دو شرکت فیلمسازی به‌نام‌های Kumeu Film Studios و Auckland Film Studios در حال کار روی این سریال هستند و همچنین مراحل پیش از تولید آن را نیز آغاز کرده‌اند. ماه گذشته آمازون از پیوستن برایان کاگمن، نویسنده سریال بازی تاج و تخت، به تیم نویسندگان سریال «ارباب حلقه‌ها» خبر داد.