به گزارش افکارنیوز،

 سریال «مرگ خاموش» یک پرداخت امنیتی دیگر تلویزیون به شمار می‌رود که در داخل و خارج از ایران تصویربرداری شده و این روزها در مراحل فنی سپری می‌کند. احمد معظمی کارگردان این سریال به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: نام این مجموعه تغییر کرده و با نام «ترور خاموش» از اواسط شهریورماه روی آنتن خواهد رفت. هنوز شبکه آن مشخص نیست و با تصمیم سیمافیلم و تشخیص سیما بر روی کنداکتور، پخش می‌شود

مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی تدوین آن را انجام می‌دهد. کارگردان سریال «سارق روح» تأکید کرد: این سریال تلویزیونی به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید
  • درخواست اهالی "گل‌وبلبل": لطفاً از کودک در تلویزیون حمایت کنید!/ خط‌ونشان رسانه‌های خارجی برای تربیت کودکان ایرانی+فیلم

  • تروریسم اقتصادی سوژه فصل دوم «سارق روح»/«مرگ خاموش» اول پاییز به تلویزیون می‌آید

  • «مرگ خاموش» سریال کدام شبکه خواهد بود؟/آخرین خبرها از «سارق‌روح2»

وی با اشاره به حضور سعید راد در «ترور خاموش» افزود: سعید راد جزو بازیگرانی است که برای اولین بار در تلویزیون سریال بازی می‌کند و نقش‌آفرینی ویژه‌ای هم داشته است.

علاوه بر سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی‌پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری،رضا مولایی، سامیه لک،مهدخت مولایی ، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، حمید شریف‌زاده، حسین سحرخیز در آن به ایفای نقش پرداختند.

معظمی با اشاره به نگارش فصل دوم «ترور خاموش» گفت: این سریال تلویزیونی فصل‌ دوم خواهد داشت که نگارش آن در حال انجام است.

این کارگردان تلویزیون به نگارش فصل دوم «سارق روح» اشاره کرد و گفت: «سارق روح2» در حال نگارش است و جلساتی برگزار شده تا تکلیف این سریال هم هرچه زودتر مشخص شود.

«سارق روح» قصد دارد دو موضوع را در قالب دو مجموعه دنبال کند؛ یکی رابطه تروریسم اقتصادی و تحریم و دیگری رابطه تروریسم و مواد مخدر است. که حسب نظر سیما و تلویزیون یک کدام از این دو موضوع، محور فاز دوم سریال «سارق روح» می‌شوند.

انتهای پیام/