به گزارش افکارنیوز ، تولید مستند "دیپلماسی پنهان" با همکاری دانشگاه مهارتی سروش از نیمه دوم تیر ماه در ساختمان این دانشگاه کلید خورد.

اخبار فرهنگ و هنر _ این مستند که با نگاه به مسائل و اتفاقات انقلاب اسلامی از قبل انقلاب تا به امروز می پردازد به زودی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن خواهد رفت .

محمد شیخان رییس دانشگاه مهارتی سروش در بازدید از پشت صحنه "دیپلماسی پنهان" ضمن تشکر از عوامل این مستند حضور جوانان علاقمند و با انگیزه در عرصه هنر و سینما را یک فرصت دانست و بیان داشت که دانشگاه سروش در تربیت نیروهای مهارت محور در حوزه های هنری، سینمایی و تلویزیونی باید پیش گام باشد.

2

در پایان این بازدید عوامل مستند "دیپلماسی پنهان" همراه با حضور سید احمد میر محمدی تهیه کننده و کارگردان این سریال از همکاری و حمایت های محمد شیخان رییس این دانشگاه، تقدیر و تشکر کردند.

تهیه کنندگی و کارگردانی این سریال را سید احمد میر محمدی برعهده دارد و تعدادی از دانشجویان دانشگاه سروش از جمله محمد جواد خواجه در سمت مدیر تولید، متینه عامری تصویربردار و عکاس پشت صحنه، پریسا امینی منشی صحنه و مارال قادری، فراز نسیبی ، زینب هاشمی، محمد رضا ابراهیم پور ، اهورا فیجانی و چند تن دیگر از دانشجویان بعنوان بازیگر در این سریال ایفای نقش کرده اند.

همچنین حمید شکوهی به عنوان مدیر تصویر برداری ، سعید زند مدیر صدابرداری ، محمد ضیایی مدیر هنری و جاودان زرین دستیار یک و برنامه ریزی این سریال را عهده دار می باشند.

تولید این سریال در لوکیشن دانشگاه بیش از دوهفته ادامه داشته که در هفته دوم مرداد ماه به پایان رسید.