به گزارش افکارنیوز،

این شب‌ها سریال تکراری «نوار زرد» که برای اولین بار در سال 96 روی آنتن رفت، پخش می‌‌شود. طبق گزارش محمدرضا جعفری جلوه، اولین مجموعه جدید شبکه دو که بعد از «نوار زرد» روی آنتن خواهد رفت، «از سرنوشت» است که پخش خود را از 11 آبان آغاز خواهد کرد. این مجموعه 50 قسمتی در سه فصل تولید شده که فصل اول و سوم را سیدمحمدرضا خردمندان کارگردانی کرده و فصل دوم، دستپخت علیرضا بذرافشان است. خردمندان تنها فیلم «بیست‌ویک روز بعد» را در کارنامه دارد که فیلم موفقی بود. بذرافشان سابقه ساخت چند سریال را دارد که از بین آن‌ها «گسل» و «نابرده رنج» مجموعه‌های نسبتاً موفقی بوده‌اند. پخش «از سرنوشت» تا اوایل زمستان به طول خواهد انجامید.

اخبار فرهنگ و هنر - شبکه دو برای نوروز، مجموعه «کامیون» را خواهد داشت که کارگردانی آن را سیدمسعود اطیابی بر عهده دارد. نام اطیابی به تازگی با دو قسمت کمدی پرفروش «تگزاس» گره خورده است. او دو فیلم کمدی دیگر به نام «انفرادی» و «دینامیت» را هم در نوبت اکران دارد که پیش‌بینی می‌شود آثار پرفروشی باشند. اگرچه این فیلم ساز تنها سریال «سهمی برای دوست‌» را در کارنامه دارد که آن هم ناموفق بوده، اما با توجه به سابقه سینمایی سال‌های اخیرش، احتمال موفقیت «کامیون» بالاست.

«بوم و بانو» نام دیگر سریال شبکه دو است که در سال 99 روی آنتن خواهد رفت. این مجموعه را آرمان زرین‌کوب تهیه می‌کند و سعید سلطانی کارگردانی خواهد کرد؛ زوج موفقی که «ستایش» را هم‌اکنون روی آنتن شبکه سه دارند. احمد امینی کارگردان سریال‌های موفقی چون «ماه و پلنگ» و «اولین شب آرامش» نیز این روزها در حال ساخت مجموعه‌ای با عنوان «بیگانه‌ای با من است» است که در سال 99 از شبکه دو پخش خواهد شد. زوج موفق حامد عنقا و بهرنگ توفیقی سازندگان «پدر» و «بر سر دوراهی» نیز که این روزها در حال ساخت سریالی ویژه نمایش خانگی هستند، به زودی تولید مجموعه‌ای را برای شبکه دو آغاز خواهند کرد که البته نام آن هنوز مشخص نشده است. این سریال با توجه به سوابق همکاری عنقا و توفیقی، از هم‌اکنون از شانس بالایی برای جذب مخاطب برخوردار است.