به گزارش افکارنیوز،

با اعلام فراخوان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ، این روزها بحث پرکردن فرم های این جشنواره برای در حضور رویداد بزرگ سینمایی داغ شده است.
اخبار فرهنگ و هنر- یکی از بحث‌های داغ سینما که مربوط به جشنواره فیلم فجر می‌شود پر کردن فرم حضور در این رویداد است و از این به بعد و با توجه به فراخوانی که داده شد باید ببینیم که کدام یک از کارگردانان اقدام به پر کردن فرم حضور در جشنواره می کنند.
از سویی با توجه به تولیدات فراوانی که به چشم می‌خورد و حضور فیلمسازان صاحب نام، می‌توان پیش بینی کرد سالی پرحاشیه و مهم برای سینما و جشنواره فیلم فجر باشد و به احتمال فراوان رقابتی سخت در انتخاب و دادن جوایز شکل می‌گیرد.
یکی از این فیلم‌ها «خروج» ابراهیم حاتمی کیا است که بیستمین فیلم او محسوب می‌شود و قطعا فرم جشنواره سی و هشتم فجر را پر می‌کند.
فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، جهانگیر الماسی، گیتی قاسمی، محمدرضا شریفی نیا، مهدی فقیه، سام قریبیان، محمد فیلی، آتش تقی پور، اکبر رحمتی، فرزاد حسنی، رامین پور ایمان و محسن صادقی نسب در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند.
عوامل فیلم سینمایی «خروج» عبارتند از نویسنده و کارگردان: ابراهیم حاتمی کیا، تهیه کننده: حبیب والی نژاد، مجری طرح و مدیر تولید: عبدالله شهباززاده، بازیگردان و سرپرست گروه برنامه ریزی و کارگردانی: علیرضا صالحی، مدیر فیلمبرداری: آئین ایرانی، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، صداگذار: علیرضا علویان، چهره پرداز: مهرداد میرکیانی، تدوین: عماد خدابخش، جلوه‌های ویژه میدانی: رضا ترکمان، جلوه‌های ویژه بصری: محمد برادران، طراح لباس: مارال جیرانی، طراح صحنه: مجید علی اسلام، مدیر تدارکات: حیدرضا سرپیران.