به گزارش افکارنیوز،

عوامل سریال «ستایش» امروز یکشنبه (۱۲ آبان) با حضور در واحد روابط عمومی ۱۶۲ پاسخگوی تماس‌های مردمی شدند.

 

عوامل سریال «ستایش» با مخاطبان گفت‌وگو کردند + تصاویر

آرمان زرین‌کوب (تهیه کننده)، داریوش ارجمند (بازیگر نقش حشمت فردوس)، قربان نجفی (بازیگر نقش صفایی)، مهدی میامی (بازیگر نقش غلومی) از جمله عواملی هستند که برای پاسخگویی به تماس‌های مردم حضور پیدا کردند.

عوامل سریال «ستایش» با مخاطبان گفت‌وگو کردند + تصاویر

در ادامه، نشست خبری سریال «ستایش ۳» با حضور سعید سلطانی کارگردان، آرمان زرین کوب تهیه کننده، داریوش ارجمند، مهدی میامی و قربان نجفی برگزار شد.

سلطانی در ابتدا درباره نقش «محمد» با بازی مهدی سلوکی عنوان کرد: کاراکتر «محمد» یکی از اصلی ترین شخصیت های «ستایش ۳» است. در واقع محمد دلیل فردوس برای بازگشت به خانواده است. وجود محمد انگیره‌ای برای شروع کار دوباره فردوس بعد از اتفاقاتی است که در زندگی اش افتاد.

وی درباره محتوای تیتراژهای سریال هم اظهار کرد: تیتراژ ابتدایی از خواننده جوان سنتی خوان ما بسیار نزدیک به محتوا و متن اثر بود؛ تیتراژ پایانی هم همینطور. به نظرم تیتراژ‌ها با محتوای سریال نامتوازن نبودند.

سلطانی درباره سیاه نمایی در سریال‌های تلویزیونی بیان کرد: ما با خشونت در سریال‌ها و هر اثر هنری مخالف هستیم؛ چرا که رنگ تیرگی را به مردم منتقل می‌کند. «ستایش» هم رنگ و بوی بخشش را به شکل واقعی نشان داد؛ اینکه سعی کنیم اشتباه‌های خود را تکرار نکنیم.

کارگردان سریال ستایش، پیرامون گاف‌های این مجموعه توضیح داد: آنچه که ما پخش کردیم چیزی بود که سازمان پذیرفت؛ قصد ما روایت داستان بود. شاید بخشی از این اتفاق‌ها و سوتی ها به خاطر فیلمبرداری مداوم بود؛ چرا که ما در این مدت از تهران به شمال و بندر عباس در حرکت بودیم.

سلطامی اظهار کرد: ما در این سریال به ازدواج زنان سرپرست خانوار پرداختیم که تا به حال در تلویزیون ندیده بودیم. «ستایش» حاصل تلاشی است که در سه فصل تعریف شد. البته قطعا ایراد‌هایی وجود دارد ولی ما همواره در پی این هستیم که بهتر از قبل باشیم.

در ادامه، داریوش ارجمند پیرامون نقش حشمت فردوس عنوان کرد: اگر می‌خواهید درباره سریال ستایش صحبت کنید و سوالی دارید، باید سه فصل را کامل دیده باشید. من می‌خواهم از شما سوال کنم که گره اولیه بین ستایش و حشمت فردوس از کجا رقم خورد؟

وی پس از پاسخ خبرنگاران، ادامه داد: بله؛ درست است. زمانی که از حضور ستایش در خانه خود خبردار می‌شود و قصه ناموسی می‌شود. حشمت فردوس با شناختی که از جامعه دارد، با پسر خود صحبت می‌کند و دلایل مخالفت خود را به پسرش می‌گوید.

وی درباره انفعال شخصیت محمد عنوان کرد: محمد شخصیت منفعلی ندارد؛ او در فصل سوم مانند کسی است که مشغول یادگیری رانندگی است؛ او برای یادگیری راه و رسم زندگی این بار با پدر بزرگش همراه شده است.

ارجمند عنوان کرد: خیلی طول کشید تا حشمت فردوس ستایش را عروس صدا کند و این یعنی درام؛ چرا که همه شخصیت‌های این سریال در حال رشد و بزرگ شدن هستند. حشمت سبک زندگی خودش را داشت و خیلی چیز‌ها به مخاطب یاد داد.