به گزارش افکارنیوز،

مجموعه پوستر فصل سوم از سریال تلویزیونی تاج منتشر شد، این سریال طی دو فصل گذشته مخاطبان بسیاری را به سینماها کشانده است. 

اخبار فرهنگ و هنر - تاج یک مجموعه تلویزیونی درام است که توسط پیتر مورگان ساخته و نوشته شده‌است. این مجموعه توسط دو شرکت لفت بانک پیکچرز و سونی پیکچرز تلویژن برای شبکه نت فلیکس تهیه شده‌است.

 

///////////////////////////

این مجموعه، داستان سلطنت ملکه الیزابت دوم انگلستان را به تصویر می‌کشد. فصل اول این مجموعه شامل ۱۰ قسمت یک ساعته است که در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر شد. پس از استقبال زیاد تماشاگران از این سریال و همچنین مورد ستایش قرارگرفتن از سوی منتقدان، فصل دوم این مجموعه نیز سفارش داده شد و در دسامبر ۲۰۱۷ به نمایش درآمد.

تاج، زندگی ملکه الیزابت دوم را از زمان عروسی خود در سال ۱۹۴۷ تا به امروز نمایش می‌دهد. انتظار می‌رود این مجموعه تلویزیونی حدود ۶۰ قسمت و بیش از شش فصل داشته باشد. فصل اول این مجموعه، حوادث و زندگی ملکه الیزابت دوم را تا سال ۱۹۵۵ با بازی کلر فوی به تصویر می‌کشد.

///////////////////////////

کلر فوی، مت اسمیت، ونسا کربی، آیلین اتکینز، جرمی نورتهام، ویکتوریا همیلتون، الکس جنینگز، لیا ویلیامز، بن مایلز،گرگ وایز، جرد هریس، استیون دیلین و جان لیسگو از بازیگران این سریال هستند.

کلر فوی در نقش ملکه الیزابت دوم، مت اسمیت در نقش شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو، همسر ملکه الیزابت، وانیسا کربی در نقش شاهدخت مارگارت، خواهر کوچکتر ملکه الیزابت، آیلین اتکینز در نقش ملکه مری، مادربزرگ ملکه الیزابت، الکس جنینگز در نقش ادوارد، دوک ویندزور، برادر جرج ششم و عموی الیزابت دوم، لیا ویلیامز در نقش والیس، دوشس ویندزور، همسر ادوارد و جرمی نورتهام، در نقش آنتونی ایدن، وزیر امور خارجه در سریال تاج حضور دارند.